Wróć do listy

Gdaniec, zachodniopomorskie

13 155 zł
240 zł/m2
Mieszkanie 54,70 m2 2 pokoje -1 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 13 155 zł
Miasto Gdaniec
Powierzchnia 54,70 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 4
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 973 zł
Numer oferty 526928X1234065379
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 3127/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szczecinku Krzysztof Robert Wisłocki Kancelaria Komornicza nr III w Szczecinku
Początek19.08.2026 10:00
Zakończenie26.08.2026 10:00
Przystąpienie do17.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania13 155,33 zł
Suma oszacowania19 733,00 zł
Rękojmia1 973,30 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość78-450 Gdaniec
Województwozachodniopomorskie
Oględziny nieruchomości
Adres4, 78-450 Gdaniec
Termin2026-08-04, godz. 08:00–15:00
Opis

udział 1/6 w lokalu mieszkalnym składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki, piwnicy ( o pow. 12,60 m2), pomieszczenia w budynku gospodarczym ( o pow.8,70 m2), powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 54,70 m2. Z lokalem związany jest udział we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu do 250/1000 części

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.