Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,61 m² położony w miejscowości Wołowiec koło Golczewa (woj. zachodniopomorskie), na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, ogrzewane jest piecem na paliwo stałe, posiada niski standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 45 133,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 47,02 m² położone w Wałczu, w budynku z lat 70., znajduje się na 1. piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz balkonu, z pełnym uzbrojeniem w media i standardowym wykończeniem (m.in. parkiet, płytki, okna PCV). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 176 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/16 w mieszkaniu o powierzchni 45,77 m², położonym w Gryficach, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal w dobrym standardzie, z mediami miejskimi (woda, gaz, kanalizacja, CO), oferowany jest w trybie licytacji komorniczej z ceną wywołania 12 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,25 m² w Policach, położone na 7. piętrze 8‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką i WC osobno. Lokal w budynku z lat 70., wystawiony jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 91 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Karlinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,44 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 159 000 zł, a oględziny możliwe są jedynie z zewnątrz.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,5 m² w Szczecinie, w dzielnicy prawobrzeżnej. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania wynosi 246 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku w Przecławiu pod Szczecinem, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, z piwnicą, aneksem kuchennym i mediami miejskimi. Lokal znajduje się w budynku z lat 90. w stanie technicznym średnim, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 324 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Kawalerka o powierzchni 34,6 m² położona na 2. piętrze 2‑piętrowego budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym w dzielnicy Prawobrzeże w Szczecinie, składająca się z pokoju, kuchni oraz łazienki z WC, w budynku z mediami: woda, gaz, kanalizacja. Lokal stanowi odrębną własność i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 165 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w Nowogardzie w centralnej części miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie, w centralnej części miasta, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 47,26 m², położonego w Policach, na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, loggii oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 116 666,67 zł przy sumie oszacowania 175 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,73 m², położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w częściach wspólnych, uzbrojona jest w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania wynosi 174 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46,44 m² położony w Szczecinie (prawobrzeżna część miasta), na I piętrze budynku wielorodzinnego, składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz posiada przynależną piwnicę 6,86 m². Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 152 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 28,12 m², położone na najwyższej kondygnacji 4‑piętrowego bloku, składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC, w bardzo dobrym stanie technicznym, niewymagającym remontu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 159 750 zł i jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno‑kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Górki (woj. zachodniopomorskie) o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m², składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedsionka oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym (26,10 m²). Nieruchomość z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku ma cenę wywołania 44 475 zł.
Na licytacji komorniczej w Szczecinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 42,6 m², składający się z 2 pokoi, z balkonem i łazienką, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, gaz, kanalizacja). Mieszkanie stanowiące pełną własność ma cenę wywołania 297 000 zł.