Licytacje komornicze nieruchomości, Wrocław

Nieruchomość
-26%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 16-06-2026
1 069 500 zł
10 313 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
1 160 000 zł
9 831 zł/m2
Nieruchomość
-17%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
1 305 000 zł
11 059 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 431 750 zł
10 754 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 069 500 zł
10 313 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Dom Zakończona
1 433 250 zł
12 044 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Dom Zakończona
1 497 000 zł
11 501 zł/m2
Nieruchomość
-1%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
1 410 750 zł
13 246 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach