Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w mieście, obejmująca zabudowaną działkę o łącznej powierzchni 606 m², na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z lat 30. XX w. Budynek murowany wymaga generalnego remontu (m.in. zniszczone podłogi, schody, zacieki, brak centralnego ogrzewania – ogrzewanie piecami kaflowymi).
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,66 ha, składająca się z dwóch działek częściowo zabudowanych domem jednorodzinnym, budynkiem garażowym oraz obiektem produkcyjno-magazynowym, a w pozostałej części stanowiących grunty orne różnych klas bonitacyjnych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część terenu przeznaczona jest pod działalność gospodarczą i zabudowę mieszkaniową, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana domem jednorodzinnym położona w Rogoźnie w województwie wielkopolskim. Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 984 m², o regularnym, prostokątnym kształcie, z bramą wjazdową, furtką oraz urządzonym patio z płyt betonowych i deski tarasowej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja), częściowo utwardzona kruszywem, a niezabudowana część porośnięta jest trawą, drzewami i krzewami.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3230 ha, zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem warsztatowo-socjalnym, położona w Pile. Działka ma charakter mieszkalno-usługowy, co daje możliwość łączenia funkcji mieszkaniowej z działalnością gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności nieruchomości położonej w miejscowości Wijewo, w gminie Brenno, obejmującej łącznie ok. 6414 m² gruntu. Na terenie znajdują się dwie działki: jedna zabudowana budynkiem gospodarczym, druga wolnostojącym domem jednorodzinnym z zabudową garażową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Krobi (woj. wielkopolskie) o powierzchni ok. 450 m², z 5 pokojami, kuchnią, łazienką, balkonem, piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany w latach 70. Cena wywołania wynosi 319 870,50 zł, a nieruchomość posiada pełne media, w tym kanalizację, gaz i wodę.
Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej w Rydzynie (woj. wielkopolskie) z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego wolnostojącego. Na nieruchomości wykonano już ławy fundamentowe oraz stan „zero”, co pozwala na kontynuację inwestycji.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka zabudowana domem jednorodzinnym w Rogoźnie (woj. wielkopolskie). Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Szamotułach oferowana jest działka o powierzchni 386 m² zabudowana piętrowym, jednorodzinnym domem w zabudowie bliźniaczej, w technologii tradycyjnej, bez piwnicy. Cena wywołania wynosi 364 666,67 zł przy sumie oszacowania 547 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy ok. 50 m², a dom jest uzbrojony w pełne media, z wyjściem na ogród przez taras.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość położona w Plewiskach pod Poznaniem, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość została oszacowana na 752 544 zł brutto, a cena wywołania w licytacji wynosi 564 408 zł brutto.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym oraz pełnym uzbrojeniem w media, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50 m² oraz częściowe ogrodzenie działki.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana jednorodzinnym domem w zabudowie szeregowej, położona w Zbąszyniu (woj. wielkopolskie, powiat nowotomyski), o łącznej powierzchni działek ok. 0,0506 ha. Nieruchomość stanowi zabudowę mieszkaniową i jest objęta księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest kompleks działek o łącznej powierzchni 0,83 ha położony w Choczu, z czego ok. 0,36 ha zabudowane jest budynkiem mieszkalnym, budynkami inwentarsko-składowymi oraz wiatą, a pozostała część stanowi grunty niezabudowane z bezpośrednim dostępem do dróg publicznych. Łączna wartość rynkowa prawa własności nieruchomości, obciążonej ograniczonymi prawami rzeczowymi, wynosi 713 600 zł, przy czym poszczególne grupy działek mogą być licytowane oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 24,7 m² położona na 4. piętrze bloku w centralnej części Piły, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Lokal w prawie własności wystawiony jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 99 000 zł.
Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie lubelskim, w miejscowości Słodków (obręby Słodków I i Słodków II). Działka stanowi teren inwestycyjny lub rolny, dostępny w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 969 m² położona w Ostrowie Wielkopolskim, z budynkiem z 1990 roku o jednej kondygnacji. Nieruchomość wyceniono na 664 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 498 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Chwałkowo Kościelne w województwie wielkopolskim, na działkach o łącznej powierzchni 0,3310 ha, częściowo o charakterze rolnym. Budynek mieszkalny z 1936 r. ma 3 pokoje, media (woda, kanalizacja, gaz, siła), pomieszczenia takie jak kuchnia, łazienka, WC, piwnica i taras, a cena wywołania w licytacji wynosi 128 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom mieszkalny w remoncie, niezamieszkany, wraz z dwoma budynkami gospodarczymi, położony w miejscowości Janisławice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 271 500 zł przy wartości oszacowania 362 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2100 m², położona w miejscowości Kąty w gminie Osieczna w powiecie leszczyńskim. W skład nieruchomości wchodzi grunt orny klasy R IIIb i IVa oraz część zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym (pow. zabudowy 90 m²) i budynkiem gospodarczym obsługującym gospodarstwo rolne (pow. zabudowy 83 m²).