Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1815 m² położona w Pięczkowie, zabudowana wolnostojącym, kilkudziesięcioletnim domem jednorodzinnym w zabudowie tradycyjnej murowanej o powierzchni zabudowy ok. 103 m². Nieruchomość ogrodzona, z bezpośrednim dostępem do dróg gminnych, posiada bramy wjazdowe oraz blaszane segmenty garażowe ustawione przy północnej granicy działki.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny z częścią garażową i gospodarczą o powierzchni ok. 93 m², położony w miejscowości Słupia pod Bralinem w województwie wielkopolskim, na ogrodzonej, utwardzonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych, jest uzbrojona w wodę, kanalizację i energię elektryczną, a cena wywołania w licytacji wynosi 238 050 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny nr 1 w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej, położony na parterze i piętrze. Nieruchomość stanowi samodzielny lokal mieszkalny, odpowiedni dla rodziny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń na dwóch kondygnacjach.
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 116 m² plus garaż ok. 20 m², położony w Nochowie na działce ok. 507 m², przeznaczonej w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na parterze znajduje się wiatrołap, schowek, korytarz, toaleta, łazienka z pralnią, salon z kuchnią i jadalnią oraz 2 pokoje i garaż; nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 81 m², położonego w Pile, w budynku z lat 70., na 7. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i piwnicą. Lokal w budynku 10‑piętrowym, uzbrojonym w pełne media, ma cenę wywołania 92 866,67 zł przy sumie oszacowania 139 300,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m², położone na najwyższej kondygnacji (2. piętro) w kameralnym, wielorodzinnym budynku z 2008 r. w Poznaniu. Lokal z łazienką, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym, z mediami miejskimi, ma cenę wywołania 680 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 814 m², położonej w Zbrudzewie w gminie Śrem, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z 2012 r. o powierzchni użytkowej 147,70 m². W budynku w technologii tradycyjnej murowanej znajduje się garaż jednostanowiskowy, a nieruchomość ma kształt prostokąta i położona jest w spokojnej okolicy w województwie wielkopolskim.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w nieruchomości położonej w Chodzieży w województwie wielkopolskim, obejmującej działkę ok. 436 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (lokal na wysokim parterze) oraz wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dojazdem drogą asfaltową, a cena wywołania udziału wynosi 160 000,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w nieruchomości położonej w Chodzieży (woj. wielkopolskie), obejmującej działkę ok. 436 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym (lokal na wysokim parterze) oraz wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym. Nieruchomość położona jest wśród zabudowy jednorodzinnej z dojazdem drogą asfaltową, a cena wywołania udziału wynosi 39 999,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni ok. 95 m², położonym w budynku jednorodzinnym w Chodzieży, składającym się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, zlokalizowanym na wysokim parterze budynku z lat 80. Nieruchomość znajduje się na działce ok. 436 m² z wolnostojącym garażem w złym stanie technicznym, a cena wywołania udziału wynosi 39 999,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1815 m² położona w Pięczkowie, zabudowana wolnostojącym, ok. dziesięcioletnim domem jednorodzinnym w zabudowie tradycyjnej, o powierzchni zabudowy ok. 103 m². Nieruchomość ogrodzona, z kilkoma wjazdami, posiada bezpośredni dostęp do dróg gminnych oraz zabudowę towarzyszącą w postaci segmentów garażowych nietrwale związanych z gruntem.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,7749 ha we wsi Piaskowo w województwie wielkopolskim, zabudowana parterowym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej z poddaszem nieużytkowym o powierzchni użytkowej 97,42 m². Na działce znajdują się także cztery budynki gospodarcze o łącznej powierzchni użytkowej ok. 166 m², a cena wywołania w licytacji wynosi 150 187,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 82,6 m², położony w gminie Czempiń, w budynku wielorodzinnym z 1989 roku, na 2. piętrze, z 4 pokojami, balkonem, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym, w stanie technicznym budynku ocenianym jako zadowalający. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 155 977,50 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie na licytacji komorniczej położone jest w Komornikach w województwie wielkopolskim, w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal wystawiony jest w licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 602 325 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest szeregowy dom mieszkalny w Sompolnie (woj. wielkopolskie) o powierzchni użytkowej 124 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC oraz kotłownią, w dobrym uzbrojeniu w media. Nieruchomość położona na działce ok. 0,048 ha z budynkiem gospodarczo-garażowym ok. 76 m², z ceną wywołania 186 666,67 zł, przeznaczona jest w studium pod zabudowę mieszkaniową.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,25 ha, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, zabudowana wolnostojącym, parterowym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 69 m² oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Teren jest płaski, ogrodzony, z częściowo utwardzonymi dojściami i nieutwardzonymi podjazdami, a zabudowa wykonana jest w technologii tradycyjnej murowanej z dachem krytym blachodachówką i papą.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 145 m² i 5 pokojach, położonej w Grodzisku Wielkopolskim w województwie wielkopolskim. Licytacja elektroniczna dotyczy udziału w budynku z lat 60., a cena wywołania wynosi 51 562,50 zł przy sumie oszacowania 68 750,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności do ogrodzonej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 697 m², położonej w miejscowości Luciny, zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w bryle budynku. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 96 m² wykonany jest w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem wielospadowym krytym dachówką cementową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 148 m², położony w okolicach Słupcy w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,49 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym i garażowym. Cena wywołania nieruchomości wynosi 160 650 zł, przy sumie oszacowania 214 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,20 ha położona w Mrowinie (gmina Rokietnica), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 140 m². Na terenie nieruchomości znajdują się także trzy budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy ok. 260 m².
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 320 m² zabudowana prawym segmentem domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 90,9 m², położona w Cerekwicy w gminie Rokietnica. Nieruchomość znajduje się na terenie bez aktualnego miejscowego planu, w studium oznaczonym jako grunty orne z zakazem zabudowy.
Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości gruntowych w okolicach Wolsztyna, obejmujący wolnostojący murowany dom jednorodzinny o powierzchni ok. 93 m² oraz kompleks murowanych budynków gospodarczych o łącznej powierzchni ok. 449 m² z instalacją elektryczną, wodociągową, kanalizacją sanitarną i fotowoltaiką. Na działkach o łącznej powierzchni ok. 1,02 ha znajdują się także tunele foliowe (12 sztuk, ok. 560 m² przyjętej powierzchni), przystosowane do uprawy pieczarek i innych grzybów, obecnie niewykorzystywane, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową w otoc