Licytacje komornicze nieruchomości, Warszawa

Nieruchomość
-28%

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 16-06-2026
1 349 857 zł
14 598 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 27-05-2026
1 810 500 zł
15 142 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 335 000 zł
16 007 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 386 794 zł
11 735 zł/m2
Nieruchomość
-8%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
2 158 667 zł
16 533 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 628 000 zł
11 075 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 669 500 zł
11 606 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
2 428 500 zł
18 599 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
1 282 500 zł
11 523 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
1 151 475 zł
13 431 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 831 500 zł
12 907 zł/m2
Nieruchomość
-24%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
1 567 500 zł
14 513 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Udział % Zakończona
1 097 231 zł
13 169 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Udział % Zakończona
1 097 231 zł
13 169 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Udział % Zakończona
1 057 671 zł
12 600 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Udział % Zakończona
1 057 671 zł
12 600 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 116 450 zł
10 459 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
1 046 250 zł
8 455 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
3 546 750 zł
25 720 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 076 250 zł
10 182 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 336 061 zł
12 488 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 503 353 zł
10 585 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
1 151 475 zł
13 431 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 335 039 zł
13 623 zł/m2