Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,67 m² w Szczytnie, położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnymi mediami (m.in. woda, kanalizacja, gaz, internet, światłowód) ma cenę wywołania 95 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 29,7 m², położony w miejscowości Chojnik w województwie warmińsko-mazurskim, na parterze dwurodzinnego budynku z 1939 roku, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 22 733,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Ełku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,83 m², składający się z przedpokoju, kuchni, pokoju, kotłowni i łazienki, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 141 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście, w województwie warmińsko-mazurskim.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 38 m² położony jest na I piętrze budynku wielorodzinnego w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 5 m². Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania przetargowego/egzekucyjnego, a w lokalu wykonano dodatkową ściankę działową wydzielającą korytarz z pokoju przechodniego.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 202 500 zł przy wartości oszacowania 270 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze bloku z 1965 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł, przy szacunkowej wartości 266 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,22 m² w Elblągu, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w zabudowie miejskiej, w dogodnej lokalizacji.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,70 m² z piwnicą 4,10 m², położony w Elblągu w budynku wielorodzinnym. Z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt, części budynku i urządzenia wspólne).
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47,2 m² z piwnicą, położony na parterze w przedwojennym budynku wielorodzinnym w Gołdapi, w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na uzbrojonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, a cena wywołania wynosi 126 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w Gronowie Górnym w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość wyceniono na 80 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 60 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 44,24 m² położony jest na parterze budynku z lat 20. XX w. w miejscowości Rogowo (gm. Miłomłyn) i składa się z 2 pokoi, kuchni oraz korytarza, z dostępem do piwnicy 12,15 m² i strychu. Nieruchomość z mediami (siła, woda, kanalizacja) stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 91 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Olecku oferowany jest udział 1/4 w prawie własności mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 1. piętrze bloku z lat 70., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu i piwnicy, w niskim standardzie wykończenia i wymagającego remontu. Nieruchomość znajduje się w południowej części miasta, w zabudowie wielorodzinnej, a cena wywołania udziału wynosi 27 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Ostródzie oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 42,68 m², położone na 4. piętrze budynku z 1962 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 129 464,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47 m², położony w miejscowości w gminie Tolkmicko (woj. warmińsko‑mazurskie), na parterze niskiego, przedwojennego budynku wielorodzinnego, z 2 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) wymaga nakładów remontowych, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 82 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,06 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1914 roku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, WC oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 57 750 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,1 m², położony na 2. piętrze bloku z lat 60., składający się z 2 pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy. Mieszkanie w stanie do własnej aranżacji ma cenę wywołania 119 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,3 m², położonego na 3. piętrze bloku w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju oraz balkonu. Lokal znajduje się w budynku z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet) a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 207 226,67 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,2 m², położonym w Miłakowie (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, w budynku z 1921 roku. Cena wywołania udziału wynosi 26 400,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,8 m², położony w miejscowości Warkały w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie wyceniono na 99 300 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 74 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 47 m², położone w Reszlu w budynku z lat 90., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3‑kondygnacyjnym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 98 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie ma cenę wywołania 133 500 zł przy sumie oszacowania 178 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie ma cenę wywołania 133 500 zł przy wartości oszacowania 178 000 zł.