Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka gruntowa o powierzchni 5534 m², położona w miejscowości Leśnica w gminie Małdyty (powiat ostródzki), z budynkiem inwentarskim typu kurnik w zabudowie zespolonej z budynkiem mieszkalnym. Teren wokół budynku jest częściowo urządzony i ogrodzony, z utwardzonym dojazdem, jednak nieruchomość nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,52 ha zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym (pow. zabudowy ok. 138 m²) oraz garażem (ok. 50 m²), położona w miejscowości Bartąg w okolicach Olsztyna. Nieruchomość obejmuje także udział w drodze dojazdowej stanowiącej niezabudowaną działkę gruntu.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Ełku, w centralnej części miasta. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, stan i układ pomieszczeń nie zostały doprecyzowane w opisie.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 23,5 m², położonej w Olsztynie w dzielnicy Jaroty. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej i nie ma założonej księgi wieczystej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7,3 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz czterema budynkami gospodarczymi, obejmująca grunty orne i lasy. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie w budynku wielorodzinnym o nieujawnionym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową mieszkaniową, a cena wywołania wynosi 141 517,50 zł.
Nieruchomość stanowi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w Orzyszu w spokojnej okolicy miasta. Jest to grunt z domem jednorodzinnym przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni zabudowy 95,4 m², położona w spokojnej okolicy. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu i może być przeznaczona pod cele mieszkaniowe lub usługowe w zależności od potrzeb nabywcy.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1468 ha, położona w miejscowości Stankowo w gminie Markusy, zabudowana budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu prowadzonego w trybie postępowania sądowego/syndyka.
Na licytację komorniczą wystawiona jest nieruchomość w gminie Sorkwity (woj. warmińsko-mazurskie), obejmująca działkę o powierzchni ok. 0,45 ha zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 166 666,67 zł przy wartości oszacowania 250 000,00 zł.
Nieruchomość stanowi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położona w Olecku. Przedmiotem postępowania (licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka) jest grunt z zabudową o funkcji mieszkalno-gospodarczej.
Przedmiotem licytacji komorniczej są dwa udziały po 1/2 w działce o powierzchni 3938 m² położonej w miejscowości Młyn Zamkowy w województwie warmińsko-mazurskim, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (budynek w budowie, nieoddany do użytkowania). Nieruchomość ogrodzona, z częściowo uszkodzonymi panelami fotowoltaicznymi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 297 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 0,0950 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej w miejscowości Szczęsne w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim (woj. warmińsko-mazurskie). Wartość szacunkowa udziału wynosi 580 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 406 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,7842 ha położonej w miejscowości Siemiany w gminie Iława, zabudowanej domem mieszkalnym o pow. ok. 138 m² oraz budynkami gospodarczymi, częściowo w złym stanie technicznym i wymagającymi remontu. Nieruchomość obejmuje grunty orne, pastwisko i łąkę, a wartość oszacowania udziału 1/2 wynosi 415 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,21 ha, zabudowana wolnostojącym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym z lat 30. XX w. oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Żabin w gminie Banie Mazurskie. Dom parterowy o zabudowie ok. 110 m² składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, jest uzbrojony w prąd, wodociąg i własną kanalizację, lecz wymaga generalnego remontu ze względu na zły stan techniczny i wykończeniowy.
Dom mieszkalny z dodatkowym budynkiem gospodarczym (kurnikiem) położony jest w Międzylesiu, w spokojnej okolicy miasta. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/zbycia od syndyka.
Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę rolną położoną w miejscowości Strużyna w gminie Morąg. Przedmiotem postępowania (licytacji/przetargu/zakupu od syndyka) jest grunt z zabudową o charakterze rolniczym, bez podanych szczegółowych parametrów budynków i metrażu.
Na licytacji komorniczej oferowany jest kawalerka o powierzchni 24,41 m², położona na parterze kamienicy w Ornecie w województwie warmińsko‑mazurskim, z łazienką, osobnym WC, kuchnią i piwnicą, wyposażona w wodę i kanalizację. Cena wywołania wynosi 35 250 zł przy wartości oszacowania 47 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,85 ha, położona w centralnej części wsi, z domem jednorodzinnym wolnostojącym (parter z poddaszem użytkowym, pow. zabudowy ok. 142 m²) oraz budynkiem gospodarczym. Teren częściowo ogrodzony i zagospodarowany zielenią, z altaną, miejscem rekreacyjnym z paleniskiem, gruntami ornymi oraz oczkiem wodnym, z dojazdem drogą asfaltową; budynek mieszkalny wymaga prac remontowych elewacji.
Na licytację trafi udział 1/2 w niezabudowanej działce rolnej o powierzchni ok. 0,58 ha, położonej w miejscowości Siemiany w gminie Iława. Nieruchomość stanowi grunt orny (klasa III i VIa), z możliwością dokupienia pozostałego udziału 1/2.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa – działka miejska położona w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie). Działka została oszacowana na 683 650 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 455 766,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Olsztynie, w zabudowie jednorodzinnej, stanowiąca działkę ewidencyjną w granicach miasta. Licytacja elektroniczna dotyczy prawa do tej działki, a cena wywołania wynosi 623 250 zł przy oszacowaniu na 831 000 zł.