Licytacje komornicze nieruchomości, Wałbrzych

Nieruchomość
-56%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
75 750 zł
2 253 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
95 000 zł
2 204 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
92 267 zł
2 507 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
86 667 zł
2 478 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
97 500 zł
2 787 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
63 000 zł
2 347 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
23 925 zł
939 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Wałbrzych, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
66 750 zł
1 695 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
70 875 zł
2 705 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Wałbrzych, Konradów

Mieszkanie Zakończona
81 075 zł
2 476 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
37 733 zł
1 413 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
81 267 zł
1 892 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
84 225 zł
3 341 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
54 000 zł
1 221 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
72 000 zł
1 868 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
42 450 zł
1 589 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
91 425 zł
2 129 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie Zakończona
22 463 zł
658 zł/m2
Nieruchomość
-90%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
18 600 zł
533 zł/m2
Nieruchomość
-87%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
24 300 zł
654 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
60 450 zł
1 550 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie Udział % Zakończona
22 463 zł
675 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie Zakończona
51 900 zł
1 394 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
14 300 zł
561 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Wałbrzych, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
44 867 zł
1 417 zł/m2
Ustaw alert