Na sprzedaż w trybie licytacji/przetargu nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,98 ha w miejscowości Przysów, zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 122 m². Działka o wydłużonym kształcie, płaska, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, położona w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Szczecno (gmina Daleszyce) o łącznej powierzchni 1 723 m², zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym z 2004 r. o powierzchni ok. 149 m² oraz wiatami i wędzarnią. Dwie ogrodzone i zagospodarowane działki o kształcie prostokąta tworzą funkcjonalną całość gospodarczą o charakterze mieszkaniowo-rekreacyjnym.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0600 ha położona w Modliszewicach (gmina Końskie, powiat konecki) zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym drewnianym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy ok. 90 m² i planowanej powierzchni użytkowej ok. 110 m². Na terenie nieruchomości znajdują się także budynek garażowo-gospodarczy, altana oraz zadaszenie drewniane, a działka położona jest wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Na sprzedaż w drodze postępowania (licytacja/przetarg/sprzedaż od syndyka) nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,1672 ha, położona w miejscowości Janina w okolicach Pińczowa. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy ok. 103 m².
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1,79 ha w miejscowości Białoborze (woj. świętokrzyskie), zabudowana parterowym domem mieszkalnym z 1970 r. o powierzchni zabudowy 98 m² z 4 pokojami. Na terenie nieruchomości znajdują się także murowana stodoła oraz budynek gospodarczy, a cena wywołania w licytacji wynosi 203 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,44 ha, położonej w miejscowości Kamień Nowy w gminie Dwikozy w powiecie sandomierskim. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 107 m² oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 98 m².
Przedmiotem licytacji jest siedliskowa nieruchomość rolna o powierzchni 0,8080 ha, położona w miejscowości Kaliszany Wieś w gminie Wojciechowice, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz zabudowaniami gospodarczymi w typowym układzie niewielkiego gospodarstwa. Działka jest nieogrodzona, nieutwardzona, położona w odosobnieniu, z utrudnionym dojazdem drogą gruntową i ograniczonym dostępem do zabudowy z powodu zarośnięcia roślinnością.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 90 m², położonego w gminie Bejsce w województwie świętokrzyskim, na 1. piętrze budynku wielorodzinnego, z przynależnym pomieszczeniem ok. 21 m². Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, korytarza i łazienki, a cena wywołania w licytacji wynosi 296 967,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w Grzymałkowie (woj. świętokrzyskie), obejmująca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 131 m² w dobrym stanie oraz zespołem hal produkcyjnych i zabudowań gospodarczych. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi ***,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 80,54 m² z 6 pokojami, wybudowany w 1961 r., położony w miejscowości Dębska Wola w województwie świętokrzyskim, z piwnicą, balkonem oraz podstawowymi mediami. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 0,07 ha i zabudowana jest dodatkowymi budynkami gospodarczymi, stodołą, garażem i wiatą, a cena wywołania w licytacji wynosi 205 762 zł.
W drodze licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 870 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w Skarżysku-Kamiennej, o powierzchni użytkowej ok. 100 m² i układzie 3‑pokojowym, w stanie budowy niezakończonej. Cena wywołania wynosi 272 475 zł, przy szacunkowej wartości 363 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niezabudowanej działce gruntowej o pow. 0,0900 ha oraz udział 1/2 w zabudowanej nieruchomości gruntowej z budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 96 m² i zabudową gospodarczą, położonych w miejscowości Dziekanowice w gminie Działoszyce (powiat pińczowski). Wartość oszacowania udziału w działce niezabudowanej wynosi 1 791 zł (cena wywołania 1 343,25 zł), a w nieruchomości zabudowanej 263 778 zł (cena wywołania 197 783,50 zł), przy czym na nieruchomości zabudowanej pozostaje w mocy służeb
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,33 ha, zabudowana domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 127 m² z piwnicą, położona w miejscowości Niewiatrowice w gminie Działoszyce (powiat pińczowski). Na działce znajdują się także budynki gospodarcze i garaże o łącznej powierzchni ponad 150 m², co stwarza dodatkowe możliwości wykorzystania nieruchomości.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,9540 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym o metrażu 97,20 m², położona w Skarżysku-Kamiennej w rejonie głównej ulicy miasta. Dom jednorodzinny wymaga nabycia w trybie licytacji/przetargu lub zakupu od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,85 ha w miejscowości Oblekoń (woj. świętokrzyskie), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 50. o pow. ok. 138 m² z poddaszem użytkowym oraz budynkiem gospodarczym. Dom w stanie do wykończenia (brak podłóg i tynków wewnętrznych) ma cenę wywołania 219 730,50 zł.