Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Tworków, śląskie

Dom Udział % 01-06-2026
18 761 zł
150 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, śląskie

Dom 16-06-2026
570 720 zł
4 791 zł/m2
Nieruchomość

Bojszowy, śląskie

Dom 21-07-2026
516 750 zł
3 493 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, śląskie

Dom 08-06-2026
219 600 zł
2 106 zł/m2
Nieruchomość

Marklowice, śląskie

Dom 03-06-2026
92 344 zł
1 129 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-31%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
404 625 zł
4 546 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Mikołów, Centrum

Mieszkanie 18-05-2026
521 850 zł
5 026 zł/m2
Nieruchomość

Dankowice, śląskie

Dom 08-06-2026
204 750 zł
1 367 zł/m2
Nieruchomość

Mokra, śląskie

Dom 11-05-2026
199 000 zł
1 651 zł/m2
Nieruchomość

Mokra, śląskie

Dom 11-05-2026
199 000 zł
1 651 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 09-06-2026
621 000 zł
7 315 zł/m2
Nieruchomość

Rudy, śląskie

Dom 25-05-2026
225 260 zł
1 799 zł/m2
Nieruchomość

Tychy, Czułów

Dom 12-05-2026
374 250 zł
2 525 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Krzanowice, śląskie

Dom Zakończona
278 184 zł
2 595 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
390 400 zł
4 876 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
390 400 zł
4 876 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Czyżowice, śląskie

Dom Zakończona
359 333 zł
2 417 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzanowice, śląskie

Dom Zakończona
278 184 zł
2 595 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Dom Zakończona
280 000 zł
2 435 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mnich, śląskie

Dom Zakończona
465 961 zł
4 255 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Czyżowice, śląskie

Dom Zakończona
359 333 zł
2 417 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Rybnik, Paruszowiec-Piaski

Mieszkanie Zakończona
468 733 zł
5 320 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
621 000 zł
7 315 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
621 000 zł
7 315 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nędza, śląskie

Dom Zakończona
292 487 zł
2 056 zł/m2
Ustaw alert