Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Racibórz, Ocice

Dom 20-07-2026
306 345 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 10-06-2026
166 000 zł
1 780 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 30-05-2026
427 733 zł
5 158 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 11-05-2026
345 750 zł
2 881 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 11-05-2026
345 750 zł
2 881 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Udział % 30-06-2026
126 150 zł
1 502 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 12-05-2026
611 250 zł
7 297 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Zakończona
221 475 zł
1 796 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Zakończona
221 475 zł
1 953 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rębielice Szlacheckie, śląskie

Dom Zakończona
84 667 zł
1 036 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bytom, śląskie

Dom Zakończona
458 800 zł
3 684 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Pisarzowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
191 533 zł
2 111 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Ruda Śląska, Bielszowice

Mieszkanie Zakończona
245 325 zł
2 738 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 445 zł
466 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Bytom, śląskie

Mieszkanie Zakończona
186 750 zł
2 002 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Ruda Śląska, Bielszowice

Mieszkanie Zakończona
245 325 zł
2 738 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
481 200 zł
5 803 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
360 000 zł
4 354 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
345 000 zł
4 173 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Mieszkanie Udział % Zakończona
140 108 zł
1 290 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Częstochowa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
171 333 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Częstochowa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
192 750 zł
1 995 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Mieszkanie Udział % Zakończona
131 423 zł
1 215 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Rybnik, Śródmieście