Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-55%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 29-06-2026
306 933 zł
3 651 zł/m2
Nieruchomość

Racibórz, Ocice

Dom 20-07-2026
306 345 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 30-05-2026
427 733 zł
5 158 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Dom Zakończona
345 750 zł
2 881 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Tychy, śląskie

Mieszkanie Zakończona
311 333 zł
4 989 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
345 300 zł
5 051 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bytom, śląskie

Dom Zakończona
458 800 zł
3 684 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Tychy, śląskie

Mieszkanie Zakończona
350 250 zł
5 613 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
481 200 zł
5 803 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
360 000 zł
4 354 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
345 000 zł
4 173 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
321 333 zł
5 005 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
321 333 zł
5 005 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
4 935 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
319 350 zł
5 038 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
309 000 zł
5 440 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
320 250 zł
5 381 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
361 500 zł
5 631 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
393 333 zł