Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,16 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 512 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 56,8 m², położonego w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 498 750 zł przy sumie oszacowania 665 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 63,10 m², położony na parterze budynku z lat 80. w miejscowości Wielki Klincz (woj. pomorskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie znajduje się w niskim, ocieplonym bloku w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i terenów zielonych, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 191 250 zł.
Przedmiotem postępowania jest 3‑pokojowe mieszkanie położone w Lęborku, w centralnej części miasta. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym i stanowi atrakcyjną ofertę w ramach licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym o powierzchni ok. 50 m², położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu, z balkonem i piwnicą, w budynku czterokondygnacyjnym. Cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym z balkonem i piwnicą, położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu (woj. pomorskie). Lokal w budynku z pełnym uzbrojeniem ma funkcjonalny układ (oddzielna kuchnia, łazienka i WC), a cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu o 3 pokojach, z balkonem i piwnicą, położonym w Dzierzgoniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal wyceniono na 67 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 50 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,7 m² w miejscowości Grodziec (woj. pomorskie), położony na parterze budynku z lat 50., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, dwóch przedpokoi oraz piwnicy ok. 15 m². Nieruchomość stanowi pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 14 843,33 zł przy sumie oszacowania 22 265,00 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,2 m², stanowiące segment budynku szeregowego z poddaszem użytkowym, położone jest w miejscowości Tralewo w gminie Nowy Staw (woj. pomorskie). Lokal z kuchnią, łazienką z WC oraz udziałem w nieruchomości wspólnej (m.in. budynki gospodarcze z boksami) jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 100 050 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 77,9 m², położony w Miłoradzu w budynku dwukondygnacyjnym, na parterze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, a cena wywołania wynosi 181 350 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m² z piwnicą, położone na poddaszu budynku w Redzie, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia pomocniczego oraz dodatkowego pokoju i garderoby na drugim poziomie. Cena wywołania wynosi 189 333,33 zł przy wartości oszacowania 284 000,00 zł.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,28 m² z piwnicą, położonym w Sopocie w dzielnicy nadmorskiej, w budynku wielorodzinnym z dostępem do miejsca parkingowego. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w Bytowie (woj. pomorskie) – działka o powierzchni ok. 62 m² zabudowana parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z ok. 1930 r. o 3 pokojach i aneksem kuchennym, wymagającym generalnego remontu (brak łazienki i sanitariatów) oraz budynkiem gospodarczym, z ceną wywołania ok. 72 700 zł.