Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,59 m², położone w Warszawie w budynku z 2009 roku na 2. piętrze niskiego, 3‑kondygnacyjnego bloku. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma cenę wywołania 626 250 zł i został oszacowany na 835 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 73,10 m² w Piasecznie, położony w budynku z 2005 roku na kameralnym osiedlu z garażem podziemnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), przedpokoju, łazienki z wc oraz garderoby i znajduje się w budynku wyposażonym w pełne media, domofon oraz instalację TV i internetową.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m², położony w Ząbkach w budynku z 2014 roku, na parterze, z aneksem kuchennym, łazienką, WC, tarasem i ogródkiem. Cena wywołania wynosi 519 000 zł, a lokal jest w prawie własności, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja).
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie wraz ze spółdzielczym własnościowym prawem do miejsca postojowego. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z dobrą infrastrukturą miejską.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie technicznym średnim ma kuchnię, łazienkę, osobne WC, a cena wywołania udziału wynosi 222 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim, w budynku bez windy, w stanie technicznym średnim. Cena wywołania udziału wynosi 226 500 zł, a druga połowa lokalu ma być sprzedawana w odrębnej licytacji elektronicznej w zbliżonym terminie.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,6 m² w Warszawie (dzielnica Mokotów), w budynku z 1975 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na wyższej kondygnacji w 10‑piętrowym bloku, a cena wywołania wynosi 885 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m², położonego w Garwolinie, w budynku z 2001 roku, na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu i piwnicy, jest uzbrojone w media (gaz, woda, kanalizacja, kablówka, siła), a cena wywołania w licytacji wynosi 115 960 zł.
Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Licytacji podlega udział 3/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Piastowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 278 328,75 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 92 776,50 zł przy sumie oszacowania 123 702,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,5 m², położony w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, w budynku z 1976 roku, na II piętrze, z balkonem i piwnicą, o dwustronnej ekspozycji okien na wewnętrzny dziedziniec. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji wynosi 131 250 zł przy sumie oszacowania 175 000 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w Warszawie o powierzchni ok. 50 m² z przynależną komórką lokatorską, położony w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 496 500 zł, a nieruchomość znajduje się w województwie mazowieckim.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m² w Pionkach (woj. mazowieckie), położone na 4. piętrze budynku z lat 80., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 238 875 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m² w Warszawie, położone w nowszym budynku z 2010 roku, na wyższej kondygnacji niskiego bloku, z osobną kuchnią, łazienką, WC i balkonem. Lokal jest wyceniony na *** zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 969 750 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni ok. 72,4 m² w Makowie Mazowieckim, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość stanowi odrębne prawo własności (udziały łącznie 2/2), a cena wywołania wynosi 229 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone w Nowym Dworze Mazowieckim, w budynku z lat 60., na parterze niskiego, dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 148 848,75 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka rekreacyjna z wolnostojącym, podpiwniczonym domkiem letniskowym z 1980 r. o powierzchni użytkowej ok. 62 m², w stanie średnim. Na terenie posesji znajduje się murowany garaż ok. 18 m² w dobrym stanie oraz drewniana altana ogrodowa, a działka jest płaska, zagospodarowana zielenią i drzewami.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,37 ha, zabudowana parterowym, murowanym budynkiem mieszkalnym o zabudowie ok. 65 m², położona w miejscowości Wola Lipieniecka Mała w województwie mazowieckim. Nieruchomość o funkcji mieszkaniowej ma kształt zbliżony do prostokąta, z bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej i znajduje się w otoczeniu zabudowy zagrodowej.
Przedmiotem postępowania jest mieszkanie o powierzchni 52 m² położone w miejscowości Wydminy, wraz z przynależnym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę zakupu w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,9 m² w Mławie, obejmujące udział 1/6. Nieruchomość wyceniono na 44 750 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 33 562,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m² w Radomiu, położone na trzecim piętrze budynku na osiedlu Ustronie. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 245 775 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/6 w nieruchomości położonej w Ząbkach, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 60 m². Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 540 m², zabudowaną domem mieszkalnym, sprzedawaną w ramach licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w Radomiu w zasobach spółdzielni mieszkaniowej na osiedlu Ustronie, na III piętrze bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania w licytacji wynosi 245 775 zł.