Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-70%
Zakończona

Bochnia, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
251 691 zł
2 346 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Brzeszcze, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
201 780 zł
1 851 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Kraków, Nowa Huta

Mieszkanie Zakończona
349 500 zł
4 081 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Zielonki, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
336 416 zł
3 797 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Zielonki, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
336 416 zł
3 797 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-85%
Zakończona

Andrychów, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
97 500 zł
1 108 zł/m2
Nieruchomość
-91%
Zakończona

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie Zakończona
130 050 zł
1 369 zł/m2
Nieruchomość
-91%
Zakończona

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie Zakończona
130 050 zł
1 369 zł/m2
Ustaw alert