Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-32%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
406 000 zł
4 957 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Wschowa, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
261 450 zł
2 590 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łuków, lubuskie

Dom Zakończona
162 000 zł
1 285 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Małomice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
115 500 zł
1 397 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
94 833 zł
789 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Górzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
132 000 zł
1 027 zł/m2
Nieruchomość
-24%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
456 750 zł
5 577 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
253 275 zł
2 902 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
108 938 zł
906 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
135 333 zł
1 302 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Kożuchów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
146 550 zł
1 600 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przylep, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
314 133 zł
3 785 zł/m2
Nieruchomość
-80%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
152 250 zł
1 465 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Witnica, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
116 000 zł
1 054 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przylep, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
353 400 zł
4 258 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Wschowa, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
161 603 zł
1 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzepinek, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
157 333 zł
1 921 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzepinek, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
177 000 zł
2 161 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Wschowa, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
181 803 zł
1 801 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
30 094 zł
320 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Jasień, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
144 750 zł
1 577 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
96 833 zł
806 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
10 448 zł
117 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Gubin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
108 938 zł
906 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Tuczno, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
94 500 zł
1 053 zł/m2
Ustaw alert