Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 28,64 m² położona na parterze kamienicy w Chełmnie, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego w korytarzu. Lokal z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 62 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 25,67 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Chełmnie, w centrum miasta. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 60 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest dwupoziomowy lokal mieszkalny w Toruniu o łącznej powierzchni ok. 107 m², położony na drugim piętrze z zaadaptowanym poddaszem, składający się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym oraz 2 łazienek, w stanie technicznym i standardzie określonym jako średni. Nieruchomość w budynku wielorodzinnym wyposażona jest w media miejskie i ogrzewanie z sieci, a cena wywołania w licytacji wynosi 462 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest niewydzielony udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,18 m², położonym w budynku wielomieszkaniowym z windą z 1973 roku, składającym się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu, z przynależną piwnicą 2,80 m². Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze, posiada podstawowy standard wykończenia i średni stan techniczno-użytkowy, z pełnym uzbrojeniem w instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa, c.o., domofon).
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Bydgoszczy, położony w budynku z lat 50. XX w., o średnim stanie technicznym, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem z sieci miejskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w trzypiętrowym, podpiwniczonym budynku z komórkami lokatorskimi.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 50. z piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi prawo własności, znajduje się w budynku o średnim stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 244 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,6 m² położony w miejscowości Gniewkowo (woj. kujawsko‑pomorskie). Cena wywołania wynosi 61 000 zł, przy oszacowaniu na 91 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 29,18 m² z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 3,60 m² w piwnicy, położonego na II piętrze czteropiętrowego budynku we Włocławku. Nieruchomość znajduje się w zasobach lokalnej spółdzielni mieszkaniowej.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony w Inowrocławiu w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie stanowi atrakcyjną ofertę do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Kawalerka o powierzchni 25,98 m² położona w Radziejowie, w budynku wielorodzinnym na terenie zabudowy mieszkaniowej, składająca się z przedpokoju, pokoju połączonego z kuchnią oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego remontu, a jego cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 56 666,67 zł przy sumie oszacowania 85 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,14 m² w Kruszwicy, położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do wody, gazu i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 151 500 zł przy wartości oszacowania 202 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,84 m² (w tym ok. 35 m² części mieszkalnej) z piwnicą, położony w Janikowie w budynku z lat 50., w niskim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 113 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest grunt o powierzchni ok. 0,13 ha zabudowany parterowym, murowanym budynkiem mieszkalnym (ok. 42 m²) oraz budynkiem gospodarczym, położony w Brześciu Kujawskim w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Działka ma regularny kształt, jest ogrodzona (ogrodzenie miejscami uszkodzone), budynek mieszkalny wymaga prac modernizacyjnych, a budynek gospodarczy znajduje się w bardzo złym stanie technicznym.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 2 ha w miejscowości Radoszki (woj. kujawsko-pomorskie), zabudowanej parterowym, drewnianym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 49 m² z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Nieruchomość w zadowalającym stanie technicznym ma cenę wywołania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 32,6 m² położona na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Dębieniec w województwie kujawsko-pomorskim, składająca się z pokoju, kuchni i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym ok. 11 m². Lokal w prawie własności wystawiony jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 30 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Grudziądzu w województwie kujawsko-pomorskim, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 18 666,67 zł przy sumie oszacowania 28 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,59 m² w Chełmnie, położony na pierwszym piętrze niskiego budynku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz wspólnego WC, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość w stanie użytkowym, z pełnym prawem własności i udziałem w częściach wspólnych, ma cenę wywołania 84 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 2,95 ha zabudowana małym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym ok. 41,5 m² oraz dużym budynkiem niemieszkalnym ok. 199 m². Dom w bardzo niskim standardzie, bez centralnego ogrzewania i kanalizacji, wymaga generalnego remontu, natomiast oba budynki posiadają przyłącza elektryczne i wodociągowe.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,8 m² położony w miejscowości Rówienica w województwie kujawsko-pomorskim, na parterze jednokondygnacyjnego budynku z lat 40. XX w. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i komórki, a cena wywołania wynosi 51 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 1,3378 ha w miejscowości Młyny (woj. kujawsko-pomorskie), zabudowana niewielkim budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 34,06 m² w niskim standardzie. Cena wywołania wynosi 104 250 zł przy wartości oszacowania 139 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest grunt o powierzchni 0,1193 ha zabudowany parterowym, murowanym domem jednorodzinnym z częścią gospodarczą oraz budynkami gospodarczymi, położony w miejscowości Lubania w gminie Chmielnik, w powiecie kieleckim. Dom ma ok. 34,65 m² powierzchni użytkowej części mieszkalnej, łączna zabudowa domu z częścią gospodarczą to 77 m², a dodatkowo na działce znajduje się stodoła o zabudowie ok. 76 m² oraz inne zabudowania gospodarcze.