Licytacje komornicze nieruchomości, Kraków

Nieruchomość
-24%

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie 22-06-2026
497 250 zł
10 121 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie 19-05-2026
392 855 zł
7 860 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kraków, Grzegórzki

Mieszkanie 25-05-2026
344 591 zł
9 535 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kraków, Grzegórzki

Mieszkanie 25-05-2026
344 591 zł
9 535 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie Zakończona
371 242 zł
9 806 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Kraków, Wzgórza Krzesławickie

Mieszkanie Zakończona
354 300 zł
8 783 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie Zakończona
458 114 zł
14 442 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kraków, Nowa Huta

Mieszkanie Zakończona
312 407 zł
9 021 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Kraków, Swoszowice

Mieszkanie Zakończona
345 096 zł
11 427 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie Zakończona
306 964 zł
8 750 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Kraków, Grzegórzki

Mieszkanie Zakończona
341 990 zł
13 411 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Kraków, Dębniki

Mieszkanie Zakończona
416 250 zł
10 079 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Kraków, Swoszowice

Mieszkanie Zakończona
393 333 zł
8 658 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie Zakończona
379 500 zł
9 408 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Kraków, Wzgórza Krzesławickie

Mieszkanie Zakończona
464 667 zł
9 679 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie Zakończona
320 275 zł
9 256 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Kraków, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
457 321 zł
10 621 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Kraków, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
318 540 zł
9 911 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie Zakończona
320 275 zł
9 256 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Kraków, Nowa Huta

Mieszkanie Zakończona
325 690 zł
10 271 zł/m2
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Kraków, Swoszowice

Mieszkanie Zakończona
442 500 zł
11 104 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie Zakończona
345 335 zł
9 844 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Kraków, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
380 911 zł
7 822 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie Zakończona
317 250 zł
7 378 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Mieszkanie Zakończona
396 000 zł
10 329 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach