Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-48%
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
526 875 zł
7 236 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Wroclaw, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
590 000 zł
8 375 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
711 750 zł
9 651 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Zakończona
676 500 zł
9 142 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bielawa, dolnośląskie

Dom Zakończona
788 667 zł
10 603 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-24%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
562 500 zł
9 735 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
579 750 zł
8 759 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zgorzelec, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
551 250 zł
7 839 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
552 150 zł
10 992 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
528 750 zł
8 842 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
702 750 zł
11 111 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
540 000 zł
9 507 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Zakończona
523 500 zł
7 132 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
955 500 zł
17 468 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
955 500 zł
17 468 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
521 250 zł
9 310 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
509 250 zł
9 812 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
591 825 zł
8 081 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
552 750 zł
9 404 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Wysoka, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
513 750 zł
6 861 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
558 975 zł
7 416 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
540 000 zł
8 259 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
525 000 zł
6 649 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
558 000 zł
7 141 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
506 214 zł
8 394 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w największych miastach

Przeglądaj wg województwa

Powiadomienia o najlepszych ofertach