Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Włosień, dolnośląskie

Dom Zakończona
232 667 zł
1 713 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
232 875 zł
7 122 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
244 500 zł
4 179 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Bierutów, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
217 031 zł
2 937 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
223 466 zł
4 333 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
207 825 zł
4 333 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
245 186 zł
4 040 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
225 000 zł
9 073 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
298 930 zł
8 700 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
210 375 zł
6 110 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
207 300 zł
8 638 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
280 500 zł
3 385 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
234 667 zł
4 590 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
296 100 zł
6 345 zł/m2
Nieruchomość
-17%
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
242 250 zł
6 565 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
269 250 zł
10 896 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
264 000 zł
4 954 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
254 126 zł
7 372 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
296 100 zł
6 345 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
266 250 zł
8 423 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 348 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Zakończona
268 500 zł
7 010 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
278 205 zł
8 080 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
225 000 zł
4 891 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Bierutów, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
217 031 zł
2 937 zł/m2
Ustaw alert