Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni działki 759 m² i 6 pokojach, położony w miejscowości Bajerze w województwie kujawsko-pomorskim, zbudowany około 2010 roku, z aneksem kuchennym, piwnicą, tarasem i mediami (woda, prąd – siła). Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o kształcie zbliżonym do prostokąta z dojazdem asfaltową drogą gminną, a cena wywołania w licytacji wynosi 474 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Trzebini wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 264 m², z ok. 10 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany około 2000 roku, z pełnym uzbrojeniem w media oraz wolnostojącym garażem na ogrodzonej działce ok. 0,10 ha. Cena wywołania wynosi 480 475,50 zł przy sumie oszacowania 640 634,00 zł, a nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej przez współwłasną drogę dojazdową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Krobi (woj. wielkopolskie) o powierzchni ok. 450 m², z 5 pokojami, kuchnią, łazienką, balkonem, piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany w latach 70. Cena wywołania wynosi 319 870,50 zł, a nieruchomość posiada pełne media, w tym kanalizację, gaz i wodę.
Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 202 m², położony na 4. piętrze kamienicy z 1913 roku, składający się z 8 pokoi oraz pomieszczeń sanitarnych i technicznych, o średnim standardzie wykończenia. Nieruchomość z centralnym ogrzewaniem gazowym i pełnymi mediami ma cenę wywołania 467 625 zł i wymaga przywrócenia układu zgodnego z zatwierdzonym projektem budowlanym.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Zgierzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 142 m² z 4 pokojami, wybudowanego w 2002 roku. Nieruchomość z tarasem, łazienką, kuchnią i mediami (kanalizacja, gaz, woda) wyceniono na 516 000 zł, a cena wywołania wynosi 344 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zespół lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 202 m², położonych na poddaszu kamienicy w Chorzowie, obejmujących 8 pokoi oraz pomieszczenia sanitarno‑techniczne (łazienka, pralnia) ze średnim standardem wykończenia i ogrzewaniem gazowym. Nieruchomość stanowi zorganizowaną całość, jest użytkowana i zamieszkała, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 467 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 168,55 m² z 6 pokojami, położony w Sułkowicach w woj. wielkopolskim, na działce ok. 1277 m², zabudowanej także budynkiem gospodarczo-garażowym. Nieruchomość w zabudowie kilkunastoletniej, z podstawowymi mediami i zagospodarowanym podwórzem, ma cenę wywołania 371 295,33 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest lokal mieszkalny położony w Chorzowie, w budynku wielorodzinnym, z urządzoną księgą wieczystą. Nieruchomość została oszacowana na 539 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 404 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu wraz z proporcjonalnym udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 418 559,25 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalnym w zabudowie wielorodzinnej.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m², położony w miejscowości Wysoka w gminie Łańcut, na działce ok. 9 arów, z czterema pokojami, balkonem, piwnicą oraz budynkami gospodarczymi i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość z 1984 r. w zabudowie jednorodzinnej, uzbrojona w media (woda, kanalizacja, gaz, siła), wystawiona jest do elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 430 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 95,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w Elblągu, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wyceniono na 462 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 346 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 90 m² (w tym piwnica) w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w budynku z 1985 roku, składającego się z otwartego przedpokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Lokal położony jest na 2. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku, a cena wywołania udziału wynosi 301 187,33 zł.
Mieszkanie o powierzchni 57,7 m² położone w Płocku, w budynku wielorodzinnym z 1979 roku, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz przynależnej piwnicy. Lokal położony jest na 5. piętrze, posiada dostęp do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka), a jego licytacyjna cena wywołania wynosi 326 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom szeregowy w Zabrzu o powierzchni 124 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 1930 r. Nieruchomość w użytkowaniu wieczystym ma cenę wywołania 394 050 zł i jest podłączona do mediów (woda, gaz, kanalizacja).
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m² z 5 pokojami, wybudowany w 1991 roku, położony w miejscowości Nowy Folwark w województwie świętokrzyskim, na działce o powierzchni ok. 2,06 ha. Nieruchomość z mediami (woda) i pomieszczeniami dodatkowymi (kuchnia, pralnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze) ma cenę wywołania 391 184,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Tarnowie oferowany jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 139 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i tarasem, wybudowany około 2004 r. Nieruchomość w dobrym standardzie, na ogrodzonej działce z podjazdem do garażu i automatyczną bramą, ma cenę wywołania 408 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m², położony w Łodzi, na dużej działce ok. 1194 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi, z mediami (woda, gaz). Nieruchomość w formie prawa własności, z ogrodzeniem i dojazdem z drogi publicznej, ma cenę wywołania 372 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m², położony w miejscowości Jasionów w województwie podkarpackim, składający się z 6 pokoi oraz pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, WC i taras, wybudowany około 2010 roku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, została oszacowana na 606 100 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 404 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m² z 4 pokojami, położony w miejscowości Wysoka w województwie podkarpackim, na działce ok. 9 arów, z budynkami gospodarczymi, balkonem i pełnym uzbrojeniem (woda, gaz, kanalizacja, siła). Nieruchomość z 1984 roku, w użytkowaniu mieszkalnym, posiada urządzony ogród, utwardzone podjazdy oraz ogrodzenie, a cena wywołania w licytacji wynosi 430 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,70 m², położony na 4. piętrze czteropiętrowego budynku w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość sprzedawana w drodze licytacji elektronicznej ma cenę wywołania 328 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m², położone na ostatnim piętrze budynku z 1980 roku na warszawskich Bielanach. Lokal w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu, z osobną kuchnią, łazienką i WC, ma cenę wywołania 387 000 zł.
Na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 376 m² położony w Raszkowie (woj. dolnośląskie), na dużej działce ok. 1,37 ha, z czterema pokojami, częścią mieszkalno-gospodarczą z lat 30. XX w., wymagający generalnego remontu, zwłaszcza na piętrze. Na terenie posesji znajduje się również przedwojenna stodoła w stanie technicznym kwalifikującym się do rozbiórki; cena wywołania wynosi 495 333,33 zł.
W Zabrzu na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 173,22 m² z 5 pokojami, wybudowany w 1975 roku, z mediami miejskimi oraz dodatkowymi budynkami gospodarczymi i wiatą. Nieruchomość położona na działce ok. 663 m² ma cenę wywołania 397 960,50 zł i jest obciążona służebnością mieszkania na części pomieszczeń.