Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, CO z sieci i ciepła woda) ma cenę wywołania 141 307,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² położone w Kędzierzynie-Koźlu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 181 800 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 r. w Janikowie (woj. kujawsko‑pomorskie. Cena wywołania wynosi 110 250 zł, lokal ma jednostronny, mniej korzystny układ pomieszczeń z przejściową kuchnią bez okna.
Na licytacji komorniczej oferowany jest budynek letniskowy położony w miejscowości Szczekarzewo w województwie kujawsko-pomorskim, sprzedawany jako udział w nieruchomości obciążonej. Cena wywołania udziału wynosi 162 666,67 zł przy sumie oszacowania 244 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 139 m² na działce ok. 1500 m² w miejscowości Zmiennica koło Brzozowa, z 3 pokojami, kuchnią i łazienką, wybudowany w latach 70. i obecnie w trakcie remontu/rozbudowy. Nieruchomość z mediami (gaz, prąd, kanalizacja, studnia), z dojazdem asfaltową drogą gminną, ma cenę wywołania 133 500 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość w miejscowości Mirotki (gmina Polanów, powiat koszaliński) o łącznej powierzchni zabudowy 158,49 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dodatkowe budynki mieszkalne, garażowe, gospodarcze i przemysłowe na ogrodzonej działce ok. 0,49 ha z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej, rolniczo-leśnej okolicy, z mediami w postaci studni głębinowej i szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 913,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony jest na parterze budynku wielorodzinnego z lat 60. w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest zespół dwóch działek w miejscowości Kowala koło Puław (woj. lubelskie) o łącznej powierzchni ok. 0,295 ha, z czego jedna zabudowana jest niedokończonym, parterowym domem z poddaszem użytkowym (pow. zabudowy ok. 65 m²) oraz budynkiem gospodarczym ok. 21 m². Druga działka stanowi grunt orny, co daje możliwość wykorzystania nieruchomości zarówno pod cele mieszkalne, jak i rolnicze.
Kawalerka o układzie: pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój, o podstawowym standardzie wykończenia, wymagająca generalnego remontu (m.in. stare okna drewniane, zużyte podłogi, zawilgocenia, uszkodzona szyba balkonowa). Lokal stanowi przedmiot licytacji/przetargu/zbycia przez syndyka.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Faktyczny układ pomieszczeń różni się od opisu ujawnionego w księdze wieczystej, co ustalono podczas oględzin.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,69 m², położony na IV piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie wymaga remontu (niski standard), a budynek murowany, pięciokondygnacyjny z piwnicą, znajduje się w dobrym stanie technicznym; z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,90 m² (łącznie z piwnicami 62,30 m²) położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu, z balkonem oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 2 piwnic; budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,2 m² w Drezdenku (woj. lubuskie), położony na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z zewnątrz. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 133 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,42 m² w Radomiu, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i holu, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 165 333,33 zł przy sumie oszacowania 248 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Tychach o powierzchni 37,9 m², położonego w wysokim bloku na 8. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w niskim standardzie, w stanie technicznym do remontu, oferowany jest w licytacji elektronicznej z ceną wywołania 176 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m² w Aleksandrowie Kujawskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, WC oraz pomieszczenia w piwnicy. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania wynosi 104 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, na drugim piętrze budynku. Lokal z kuchnią i łazienką stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Na licytacji komorniczej w Rybniku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,69 m², położony na IV piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, w niskim standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 139 242 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt i części wspólne budynku).
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98,5 m², położony w Wohyniu w województwie lubelskim, na działce o powierzchni 0,05 ha. Nieruchomość z 2000 roku składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i pomieszczenia gospodarczego, a cena wywołania wynosi 135 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 147 m² na działce ok. 600 m² w Suchej Górnej (gmina Polkowice), z 6 pokojami, budynkiem gospodarczym, garażem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z 1926 r., w przeciętnym usytuowaniu, ma cenę wywołania 184 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 145 m² z 5 pokojami, położony w centrum Syryni (woj. śląskie) na działce ok. 640 m², z dodatkowym budynkiem garażowym. Nieruchomość z lat 30. XX w., w zabudowie tradycyjnej, ma cenę wywołania 142 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 4,83 ha, składającej się z dwóch działek położonych w miejscowości Nowa Wieś w gminie Szydłowo. Teren stanowi grunty niezabudowane, których szczegółowy stan i zagospodarowanie przedstawiono w dokumentacji fotograficznej operatu.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 77 m² zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 94,5 m², zlokalizowana w miejscowości wskazanej w ogłoszeniu. Budynek ma funkcjonalny układ z kotłownią i pomieszczeniami gospodarczymi na parterze, częścią mieszkalną z kuchnią i łazienką na piętrze oraz dodatkowymi pokojami i garderobą na poddaszu, a także strychem nieużytkowym.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w nieruchomości rolno-leśnej o łącznej powierzchni 2,7424 ha, położonej w miejscowości Dąbrowa-Moczydły w gminie Szepietowo, zabudowanej parterowym domem mieszkalnym z lat 70. oraz budynkami gospodarczymi w zróżnicowanym stanie technicznym. W skład wchodzi część siedliskowa oraz kilka działek leśnych, a udział oszacowano na 239 333 zł, przy cenie wywoławczej 179 499,75 zł i wadium 23 933,30 zł.