Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,85 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 50., z dwustronną ekspozycją i przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 144 750 zł, a lokal ma układ z pomieszczeniami częściowo przechodnimi (pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 43 m², położone w wieżowcu z 1982 r. na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz dwóch piwnic. Cena wywołania wynosi 112 500 zł przy sumie oszacowania 150 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m² w Rudzie Śląskiej, położone na 9. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku z lat 70., z kuchnią, łazienką, WC oraz pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 161 780,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Janikowie oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m², położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 roku, z balkonem i piwnicą. Lokal o układzie przejściowym (kuchnia bez okna) wymaga modernizacji, a cena wywołania wynosi 110 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,90 m² (łącznie z piwnicami 62,30 m²) położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu, z balkonem oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 2 piwnic; budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,2 m² w Drezdenku (woj. lubuskie), położony na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z zewnątrz. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 133 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Tychach o powierzchni 37,9 m², położonego w wysokim bloku na 8. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w niskim standardzie, w stanie technicznym do remontu, oferowany jest w licytacji elektronicznej z ceną wywołania 176 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m² w Aleksandrowie Kujawskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, WC oraz pomieszczenia w piwnicy. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania wynosi 104 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, na drugim piętrze budynku. Lokal z kuchnią i łazienką stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Na licytacji komorniczej w Strzegomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 36,55 m², składające się z 2 pokoi, kuchni, WC oraz piwnicy, położone na 4. piętrze budynku z lat 70. Cena wywołania wynosi 152 250 zł, lokal jest uzbrojony w media (woda, gaz, kanalizacja, internet).
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 99,55 m² z przynależnymi budynkami gospodarczymi we Wschowie (miejscowość Konradowo), w budynku dwulokalowym z dojazdem drogą utwardzoną. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki, posiada nowy kocioł na pellet z 2024 r., a cena wywołania wynosi 156 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,2 m², położonego w Międzyrzeczu, na osiedlu w centrum miasta, w budynku z 1973 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 183 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w Świdwinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,1410 ha zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym domem z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni mieszkalnej 41 m² z 2 pokojami oraz pomieszczeniem gospodarczym i mediami (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 143 625 zł przy sumie oszacowania 191 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 40,54 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w niskim standardzie, przeznaczony do generalnego remontu, ma cenę wywołania 137 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 43,5 m², położony na trzecim piętrze bloku z lat 60., składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przynależnej piwnicy i balkonu. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 179 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny na parterze o powierzchni ok. kilkudziesięciu m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w przeciętnym stanie technicznym, do remontu, wyposażone jest w media miejskie, centralne ogrzewanie z sieci oraz ciepłą wodę z piecyka gazowego.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 41 m², położone na 4. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal jest w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a cena wywołania wynosi 118 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,55 m² w Łodzi, położonym w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m² z balkonem, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym, dwupiętrowym budynku z lat 50., z przynależną piwnicą ok. 13 m². Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 225 000 zł, a cena wywołania wynosi 168 750 zł.