Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Jedlanka Stara Pgr, lubelskie

Mieszkanie 23-06-2026
162 000 zł
3 218 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Łęczna, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
195 156 zł
4 903 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Biała Podlaska, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
189 900 zł
3 702 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Halasy, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
112 084 zł
1 949 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Siennica Nadolna, lubelskie

Dom Zakończona
120 150 zł
1 907 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Cichostów, lubelskie

Dom Zakończona
108 300 zł
1 217 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Biała Podlaska, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
152 741 zł
3 130 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Włodawa, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
100 200 zł
2 601 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Puławy, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
198 000 zł
4 111 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Parczew, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
154 719 zł
3 319 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Biała Podlaska, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
186 750 zł
3 720 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Chełm, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
178 499 zł
3 431 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jedlanka, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
182 250 zł
3 620 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Opole Lubelskie, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
168 667 zł
3 449 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
101 250 zł
3 417 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Terespol, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
106 148 zł
2 757 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Opole Lubelskie, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
163 851 zł
3 753 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
173 775 zł
5 424 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Celejów, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
116 667 zł
1 776 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraśnik, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
107 008 zł
2 031 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Parczew, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
174 059 zł
3 734 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Świdnik, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
150 000 zł
4 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
166 875 zł
3 462 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
176 667 zł
3 979 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Łuków, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
163 500 zł
2 836 zł/m2
Ustaw alert