Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Lublinie w rejonie Wiktoryna. Działka ma charakter zabudowany (dom jednorodzinny lub zabudowa mieszkaniowa), a sprzedaż odbywa się w trybie egzekucyjnym z udziału we współwłasności.
Przedmiotem licytacji jest siedliskowa nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,30 ha zabudowana dwoma drewnianymi budynkami mieszkalnymi oraz zabudowaniami gospodarczymi w złym stanie technicznym, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej w środkowej części miejscowości. Działka ma regularny, wydłużony kształt, w dalszej części stanowi użytki rolnicze, jest nieogrodzona, nieutwardzona, uzbrojona w prąd i wodę, z przebiegającymi liniami elektroenergetycznymi.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka rolna o powierzchni 0,12 ha w miejscowości Głusko Duże (woj. lubelskie), zabudowana parterowym budynkiem mieszkalnym (ok. 88 m² zabudowy) oraz budynkiem niemieszkalnym (ok. 45 m²). Nieruchomość o kształcie litery „L”, uzbrojona w prąd, wodociąg, gaz, telefon i szambo, położona jest w południowej części wsi, w pobliżu drogi wojewódzkiej, a cena wywołania wynosi 138 792 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka rekreacyjna z domkiem letniskowym, zlokalizowana w spokojnej okolicy, z dojazdem przez bramę wjazdową. Nieruchomość ma trawiastą powierzchnię z nasadzeniami drzew i krzewów oraz jest uzbrojona w przyłącze energii elektrycznej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 42 m² z piwnicą, położony na ostatniej kondygnacji bloku z 2000 r. w Bychawie, składający się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania wynosi 173 550 zł przy sumie oszacowania 231 400 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,58 ha położona w miejscowości Dołholiska w gminie Wisznice, zabudowana dwoma niezamieszkanymi budynkami mieszkalnymi, drewnianym garażem, stodołą oraz fundamentem pod oborę. Działka stanowi przedmiot postępowania przetargowego/likwidacyjnego, co może stwarzać możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość rolna o powierzchni ok. 2,68 ha, położona w miejscowości Strzyżowiec w gminie Werbkowice. Działka o nieregularnym kształcie użytkowana jest jako pole i łąka, z dojazdem drogą gruntową od drogi asfaltowej przebiegającej przez wieś.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² w Hrubieszowie, położony na czwartym piętrze budynku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą 3,80 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, a cena wywołania wynosi 148 666,67 zł przy sumie oszacowania 223 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/4 w niezabudowanej działce gruntu o powierzchni 7 952 m², położonej w Łęcznej w rejonie terenów produkcyjno-usługowych z dostępem do drogi publicznej. Działka jest uzbrojona (prąd, gaz, kanalizacja, woda, ciepło), nieogrodzona i niezagospodarowana, objęta miejscowym planem jako teren produkcji, magazynów, usług oraz dróg publicznych.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² położony w Hrubieszowie, w bloku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, z ceną wywołania 148 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 280 m², położony w Biłgoraju, ok. 1 km od centrum miasta, na ogrodzonej działce z zabudową towarzyszącą i podstawowymi mediami (woda, gaz, kanalizacja). Budynek parterowy z częściowym podpiwniczeniem i poddaszem nieużytkowym, wzniesiony w latach 60. i później rozbudowany, ma cenę wywołania 199 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest sprzedaż dwóch udziałów po 1/3 części mieszkania położonego w Krasnymstawie, w budynku wielorodzinnym. Lokal stanowi udział we współwłasności nieruchomości, co oznacza konieczność nabycia go w ramach licytacji/przetargu lub zakupu od syndyka.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Kolonia Wólka Kańska w województwie lubelskim. Cena wywołania wynosi 136 500 zł przy wartości oszacowania 182 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka rolna o powierzchni 2,03 ha położona w miejscowości Wojciechów, o regularnym, prostokątnym kształcie i dojeździe z drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość składa się z gruntów ornych klasy RIIIa i RIIIb, częściowo przeznaczonych pod zabudowę zagrodową i usługi (MR/U) oraz rolniczą przestrzeń produkcyjną.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 64 m² w Białej Podlaskiej, położony w budynku z lat 80., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą, na wyższej kondygnacji bloku. Nieruchomość z pełną własnością i mediami (m.in. kanalizacja, woda, CO, światłowód) ma cenę wywołania 178 740 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Kolonia Wólka Kańska w województwie lubelskim. Cena wywołania wynosi 136 500 zł przy sumie oszacowania 182 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,59 ha, w kształcie zbliżonym do prostokąta, z dogodnym dostępem od drogi i terenem bez istotnych nachyleń. Nieruchomość jest nieogrodzona, nieutwardzona, porośnięta roślinnością trawiastą, drzewami i krzewami, stanowiąc teren do zagospodarowania.
Przedmiotem licytacji są niezabudowane grunty rolne – działka nr 196/1 położona w miejscowości Korona. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze licytacji publicznej prowadzonej przez organ skarbowy.
Przedmiotem licytacji jest niewydzielony udział 1/2 w nieruchomości gruntowej rolno‑mieszkaniowej położonej w gminie wiejskiej, obejmującej dwie działki na terenach zabudowy zagrodowej i rolnych z dopuszczeniem zabudowy. Jedna z działek jest częściowo zabudowana mocno uszkodzonym budynkiem mieszkalnym po uderzeniu pioruna, a w pozostałej części stanowi grunt orny.
Przedmiotem licytacji jest niewydzielony udział 1/2 w nieruchomości gruntowej położonej w gminie o charakterze wiejskim, obejmującej dwie działki na terenach zabudowy mieszkaniowej zagrodowej oraz rolnych z dopuszczeniem zabudowy. Jedna z działek jest częściowo zabudowana mocno zniszczonym budynkiem mieszkalnym po uderzeniu pioruna, a w pozostałej części stanowi grunt orny.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,34 m² z przynależnym pomieszczeniem 17,64 m², położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego w miejscowości Jedlanka Stara w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowiąca odrębną własność ma udział w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 162 000 zł.
Przedmiotem licytacji są grunty rolne o łącznej powierzchni 0,7528 ha, zabudowane murowanym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 109 m², położone w miejscowości Strzyżów w gminie Horodło. Na działce znajduje się również parterowy budynek gospodarczy z letnią kuchnią i zlewnią mleka o powierzchni zabudowy 126 m².
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Parczewie (woj. lubelskie) o powierzchni ok. 159 m², wybudowany w 1982 r., z piwnicą, pomieszczeniami gospodarczymi, tarasem, balkonem oraz pełnym zapleczem sanitarnym i kuchnią. Nieruchomość z dostępem do wody, kanalizacji i siły, posadowiona w budynku dwukondygnacyjnym, ma cenę wywołania 152 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1268 ha, położona w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 175 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 131 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 300 m², położona w Lublinie w rejonie ulicy Opolan, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do 2 kondygnacji z możliwością poddasza użytkowego. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 185 100 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 138 825 zł.