Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Bakałarzewie w województwie podlaskim, o powierzchni zabudowy 128,8 m², z parterem i poddaszem, 4 pokojami oraz łazienką, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany w 1993 roku. Nieruchomość położona jest na działce ok. 607 m², uzbrojona w media (woda, kanalizacja, siła), a cena wywołania w pierwszej licytacji wynosi 426 300 zł.
Na licytacji komorniczej w centrum Miejskiej Górki oferowana jest nieruchomość o pow. działki 0,033 ha, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 158,4 m² oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi (ok. 107 m² i 64,29 m²). Nieruchomość o przeznaczeniu mieszkaniowym ma cenę wywołania 292 108 zł i położona jest w województwie wielkopolskim.
Na licytację komorniczą wystawiono dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 51 m², położony w gminie Rudnik w województwie śląskim, na działce o powierzchni 0,0183 ha. Nieruchomość składa się z kuchni, łazienki, piwnicy i pomieszczenia gospodarczego, a cena wywołania wynosi 166 377 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z częścią usługową w Lublinie, o powierzchni użytkowej 145 m², wybudowany ok. 1995 r., na zagospodarowanej i ogrodzonej działce z garażem blaszakem i altaną. Budynek dwukondygnacyjny, w dobrym standardzie użytkowym, uzbrojony w pełne media, ma cenę wywołania 511 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Międzyrzecu Podlaskim, zabudowanej kamienicą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 136 m², obejmujący wschodnią część budynku. W skład tej części wchodzą trzy niezależne lokale mieszkalne na dwóch kondygnacjach i zaadaptowanym poddaszu, a cena wywołania udziału wynosi 243 229,50 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 149 m², wybudowany w 2013 roku, położony w Drezdenku na działce ok. 443 m² w spokojnej, mieszkaniowej okolicy z dostępem do mediów. Nieruchomość dwukondygnacyjna ma cenę wywołania 594 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Tychach oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 550 m², zabudowana domem jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 444 000 zł, a licytacja odbędzie się w formie elektronicznej.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Głogowiec (woj. opolskie) wystawiona jest działka mieszkaniowa o powierzchni 0,3418 ha, zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 130 m² oraz zespołem budynków gospodarczych (w tym stodołą). Cena wywołania wynosi 104 666,67 zł przy sumie oszacowania 157 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Będzinie oferowany jest ułamkowy udział 1/3 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni 101 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą, położonym na działce ok. 560 m² z dodatkowymi budynkami garażowymi i gospodarczymi. Nieruchomość z początku XX wieku, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, ma cenę wywołania 65 002,50 zł przy sumie oszacowania 86 670,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 207 m², położony w Skokach w województwie wielkopolskim, na działce ok. 900 m². Nieruchomość z 2018 roku, z 6 pokojami i mediami (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 578 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności wolnostojącego domu jednorodzinnego z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w Michowie (woj. lubelskie) na działkach o łącznej powierzchni 0,10 ha. Nieruchomość o zróżnicowanym stanie technicznym ma cenę wywołania 237 750 zł i jest sprzedawana w drodze licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Witoszyn (woj. lubuskie), o powierzchni użytkowej 121,5 m², dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z WC, pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą oraz mediami (woda, kanalizacja). Nieruchomość w kamienicy z 1937 roku ma cenę wywołania 114 579 zł i zapewnia dostęp do pomieszczeń na parterze i piętrze poprzez korytarz i klatkę schodową.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w Białym Borze w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość została oszacowana na 313 300 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 208 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka o powierzchni 0,1100 ha położona w miejscowości Łubowo w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy sumie oszacowania 277 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w miejscowości Kolonia Janów (woj. mazowieckie), obejmującej działkę zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz działkę niezabudowaną. Cena wywołania udziału wynosi 211 500 zł, przy sumie oszacowania 282 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 197 m² (całkowitej ok. 304 m²), położony na działce o pow. 0,15 ha w okolicach Kamienia Pomorskiego, w zabudowie wiejskiej. Nieruchomość w województwie zachodniopomorskim składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia, a cena wywołania w licytacji wynosi 994 780 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Drogomyślu w województwie śląskim, objęta księgą wieczystą, o wartości oszacowania 287 200 zł. Licytacja stacjonarna odbędzie się w czerwcu 2026 r., a cena wywołania wynosi 215 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m² z 5 pokojami, wybudowany w 2006 roku w Świeradowie-Zdroju, na działce ok. 452 m² z pełnym uzbrojeniem (woda, kanalizacja, gaz, prąd). Nieruchomość w bardzo korzystnej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, ma cenę wywołania 762 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m² w miejscowości Załubice Nowe w województwie mazowieckim, wybudowany w 1987 roku, z balkonem oraz mediami (siła, woda). Nieruchomość położona jest na parterowym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 363 741,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/7 w prawie własności nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 1,01 ha w miejscowości Minkowskie w województwie opolskim, zabudowanej parterowym domem wolnostojącym z poddaszem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej i mediami (woda, kanalizacja, prąd) ma cenę wywołania 36 676,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest budynek letniskowy położony w miejscowości Szczekarzewo w województwie kujawsko-pomorskim, sprzedawany jako udział w nieruchomości obciążonej. Cena wywołania udziału wynosi 162 666,67 zł przy sumie oszacowania 244 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Folwark (gm. Rawicz, woj. wielkopolskie) wystawiona jest zabudowana działka o pow. ok. 0,53 ha z wolnostojącym domem jednorodzinnym (2 kondygnacje, rok budowy 2006), budynkiem biurowym i budynkiem magazynowo‑garażowym. Nieruchomość z 4 pokojami i zapleczem gospodarczym ma cenę wywołania ok. *** zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 844 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość z dostępem do wody i kanalizacji, ogrodzona, w stanie wymagającym zagospodarowania terenu, ma cenę wywołania 214 771,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 447 m² z 6 pokojami, wybudowany w 2011 roku, położony w Nekli w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,14 ha, z dodatkowym budynkiem garażowym ok. 40 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (m.in. gaz, woda, internet) ma cenę wywołania 940 733,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 139 m² na działce ok. 1500 m² w miejscowości Zmiennica koło Brzozowa, z 3 pokojami, kuchnią i łazienką, wybudowany w latach 70. i obecnie w trakcie remontu/rozbudowy. Nieruchomość z mediami (gaz, prąd, kanalizacja, studnia), z dojazdem asfaltową drogą gminną, ma cenę wywołania 133 500 zł.