Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o pow. 614 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 60. o pow. użytkowej ok. 65 m² (3 pokoje) oraz budynkiem gospodarczym, położonej w Wierzbicy w gminie Serock. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 231 100 zł, a licytacja stacjonarna rozpocznie się przy cenie wywołania 173 325 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny z częścią garażową i gospodarczą o powierzchni ok. 93 m², położony w miejscowości Słupia pod Bralinem w województwie wielkopolskim, na ogrodzonej, utwardzonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych, jest uzbrojona w wodę, kanalizację i energię elektryczną, a cena wywołania w licytacji wynosi 238 050 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z 2013 r. w Borczu (gm. Somonino, powiat kartuski), o powierzchni działki ok. 1085 m², z 3 pokojami, aneksem kuchennym, tarasem i garażem. Budynek parterowy o zabudowie ok. 87 m² jest w prawie własności, a cena wywołania wynosi 242 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu (dzielnica Porąbka) oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z lat 60. o powierzchni użytkowej ok. 91 m², na działce ok. 1 079 m², z 3 pokojami, piwnicą, strychem niemieszkalnym oraz garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość w prawie własności, z mediami (prąd, gaz, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 284 250 zł i posiada nieregulowany stan prawny dostępu do drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Grodkowie (woj. opolskie), o powierzchni użytkowej ok. 220 m², położony na zagospodarowanej działce ok. 0,17 ha, z garażem w bryle budynku, wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość parterowa z poddaszem użytkowym, z 3 pokojami oraz pełnym zapleczem sanitarnym i mediami, ma cenę wywołania 981 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 2/8 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 402 m² w Tomaszowie Mazowieckim, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym z 1927 roku oraz budynkiem gospodarczym. W budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC, a cena wywołania udziału wynosi 23 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120,5 m², położony w Hipolitowie w gminie Halinów, na działce ok. 878 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, ok. 25 km od Warszawy i ok. 1 km od stacji kolejowej. Budynek z 2001 r. ma 3 pokoje, balkon i taras, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania wynosi 558 870 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 157 m² z 3 pokojami, położony w gminie Łambinowice (woj. opolskie), na działce ok. 0,19 ha, z budynkiem gospodarczo-garażowym. Budynek z 2007 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, wymaga remontu i modernizacji, a cena wywołania wynosi 264 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 81 m² z 3 pokojami, położony w miejscowości w województwie małopolskim, na działce o powierzchni 0,07 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym ok. 51 m². Cena wywołania wynosi 173 100 zł, a nieruchomość posiada dostęp do mediów: gaz, woda, kanalizacja oraz siła.
Na licytacji komorniczej w Raciborzu (dzielnica Brzezie) oferowany jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 88 m², składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, wybudowany w latach 70. Cena wywołania wynosi 306 345 zł, a nieruchomość stanowi pełną własność działki o powierzchni 0,0222 ha.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Skierniewicach o powierzchni użytkowej ok. 106 m², z 3 pokojami, kuchnią, WC i pomieszczeniem gospodarczym, położony na działce ok. 545 m². Nieruchomość z lat 50., uzbrojona w wodę, gaz i kanalizację, ma cenę wywołania 253 000 zł i jest obciążona dożywotnią służebnością osobistą korzystania z części domu i działki.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Chwałkowo Kościelne w województwie wielkopolskim, na działkach o łącznej powierzchni 0,3310 ha, częściowo o charakterze rolnym. Budynek mieszkalny z 1936 r. ma 3 pokoje, media (woda, kanalizacja, gaz, siła), pomieszczenia takie jak kuchnia, łazienka, WC, piwnica i taras, a cena wywołania w licytacji wynosi 128 600 zł.
W drodze licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 870 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w Skarżysku-Kamiennej, o powierzchni użytkowej ok. 100 m² i układzie 3‑pokojowym, w stanie budowy niezakończonej. Cena wywołania wynosi 272 475 zł, przy szacunkowej wartości 363 300 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego, parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 92 m², położonego w miejscowości Barcząca w gminie Mińsk Mazowiecki, na działce ok. 1 567 m². Budynek składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, jest podpiwniczony, uzbrojony w wodę, kanalizację i prąd, a cena wywołania udziału wynosi 136 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Tarnowie oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 158 m² z 3 pokojami, wybudowany w 2018 r. w technologii szkieletowej, na ogrodzonej działce z mediami i utwardzonym podjazdem. Nieruchomość położona jest w spokojnej części miasta, a cena wywołania wynosi 592 299,75 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 102 m² w Grębowie (woj. podkarpackie), położony na działce zabudowanej także dwoma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość z lat 70., składająca się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, aneksu kuchennego i pomieszczenia gospodarczego, uzbrojona jest w wodę, kanalizację i gaz, a cena wywołania wynosi 268 573,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa w miejscowości Chylice-Kolonia (woj. mazowieckie), obejmująca działkę ok. 662 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 60 m² (3 pokoje, kuchnia, łazienka) oraz budynkiem gospodarczym ok. 40 m², z mediami takimi jak kanalizacja, gaz i siła. Nieruchomość w prawie własności, wybudowana w 1958 r., ma cenę wywołania 203 200 zł w elektronicznej licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rogów koło Końskich (woj. świętokrzyskie), o powierzchni ok. 75 m², z 3 pokojami, aneksem kuchennym, 2 łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym i ogródkiem, położony na 1. i 2. kondygnacji budynku z 2020 r. Nieruchomość w dobrym standardzie, z mediami (woda, gaz, kanalizacja, siła), ma prawo do miejsca postojowego pod wiatą, a cena wywołania w licytacji wynosi 366 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 154 m² z 3 pokojami, położony w miejscowości Łowkowice w województwie opolskim, na działce ok. 313 m², z dodatkowym budynkiem stodoły. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła), w zabudowie półzwartej, z dojazdem drogą utwardzoną, ma cenę wywołania 177 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny we wsi Wacławów w województwie wielkopolskim, o powierzchni użytkowej ok. 59 m², na działce o areale 1,12 ha, z 3 pokojami, kuchnią, łazienką oraz budynkiem gospodarczym (garaż + szopa). Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 11 250 zł, przy oszacowaniu 15 000 zł, z zastrzeżeniem pozostającej w mocy służebności osobistej ujawnionej w księdze wieczystej.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w Suwałkach – dwukondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy w zabytkowej kamienicy o powierzchni zabudowy 148 m², z 3 pokojami oraz pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia, pralnia, łazienka, taras). Nieruchomość położona jest na działce o pow. 0,0368 ha, w stanie użytkowym, a cena wywołania wynosi *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w Bytowie (woj. pomorskie) – działka o powierzchni ok. 62 m² zabudowana parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z ok. 1930 r. o 3 pokojach i aneksem kuchennym, wymagającym generalnego remontu (brak łazienki i sanitariatów) oraz budynkiem gospodarczym, z ceną wywołania ok. 72 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o pow. ok. 0,20 ha, zabudowana wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym z lat 60. o pow. ok. 120 m², z 3 pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą, tarasem oraz mediami (woda, kanalizacja, siła). Dodatkowo na działce znajdują się dwa murowane budynki o charakterze handlowo-usługowym i gospodarczo-garażowym (ok. 50 m² i 88 m²), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 345 750 zł.