Wróć do listy

Borcz, pomorskie

242 000 zł
2 782 zł/m2
Dom 87,00 m2 3 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 23-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 242 000 zł
Miasto Borcz
Powierzchnia 87,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 36 300 zł
Numer oferty 513150X1201797303
Termin wpłaty wadium 23-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2013 r. w Borczu (gm. Somonino, powiat kartuski) o zabudowie ok. 87 m², z 3 pokojami, aneksem kuchennym, tarasem, łazienką i garażem, posadowiony na działce ok. 1085 m². Nieruchomość w dobrym standardzie, z mediami (woda, kanalizacja, siła), ma cenę wywołania 242 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny