Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka w zwartej zabudowie miejskiej, obejmująca dom jednorodzinny z 1989 r. oraz zaadaptowany na cele mieszkalne budynek niemieszkalny, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 369 m² i rozbudowanym układzie pomieszczeń na kilku kondygnacjach. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja, gaz) i stanowi funkcjonalną całość gospodarczą, odpowiednią np. na cele mieszkalne wielopokoleniowe lub z częścią biurowo-usługową.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,31 ha zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej ok. 128 m², wybudowanym w latach 2008–2011. W budynku znajduje się łącznie 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki z WC (w tym jedna po modernizacji w 2022 r.) oraz pomieszczenia gospodarcze, co czyni nieruchomość funkcjonalną dla rodziny.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Józefosławiu koło Piaseczna, w rejonie ulicy Olchowej. Działka posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Piasecznie.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,39 ha, zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, z których jeden został zaadaptowany na cele mieszkaniowe. Działka o charakterze rolnym jest obciążona dożywotnią służebnością mieszkania w jednym pokoju na piętrze budynku, której wartość (ok. 52 tys. zł) zostanie zaliczona na cenę nabycia.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 266,4 m², położony w Rogozinie w województwie mazowieckim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 746 m² z mediami (prąd, woda, gaz, własny osadnik ścieków). Nieruchomość z 2008 roku ma 2 kondygnacje, 6 pokoi, balkon i taras, a cena wywołania wynosi 611 333,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Starych Budkowicach (woj. opolskie), zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 257 m² na działce ok. 862 m². Cena wywołania wynosi 555 750 zł za dom oraz udział 1/2 w prawie własności sąsiedniej działki, przy łącznej sumie oszacowania 741 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0704 ha w miejscowości Chrzypsko Wielkie, zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 169 m² oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 976 150 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 683 305 zł.
Na przetargu oferowana jest zabudowana działka rolna o powierzchni 1,05 ha położona w miejscowości Dylów Rządowy w gminie Pajęczno, zabudowana parterowym domem mieszkalnym z poddaszem użytkowym oraz kompleksem budynków gospodarczych, garażowych, stodołą i halą magazynową o łącznej dużej powierzchni zabudowy. Część siedliskową uzupełniają odłogowane obecnie grunty rolne, wcześniej użytkowane jako grunty orne.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 250 m², położony w Poniatowie w województwie łódzkim, na działce o powierzchni ok. 0,10 ha, z tarasem, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 2000 roku. Nieruchomość uzbrojona jest w wodę, prąd i kanalizację do szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 913 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom w zabudowie bliźniaczej w Straszynie o powierzchni 84 m², z 4 pokojami, wybudowany w 2013 roku, z łazienką, osobnym WC, kuchnią, balkonem i pomieszczeniem gospodarczym, na działce ok. 450 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania ok. 600 700 zł i jest obciążona służebnością osobistą dożywotniego, bezpłatnego zamieszkiwania.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0998 ha, zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 190 m². Cena wywołania wynosi 751 050 zł, przy oszacowanej wartości *** zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom w zabudowie bliźniaczej z 2006 r. o pow. zabudowy 99 m² z garażem w bryle budynku, położony w Białymstoku w dzielnicy Dojlidy, na działce o pow. 0,0208 ha, z udziałem w drodze dojazdowej. Nieruchomość obejmuje salon, kuchnię, 4 pokoje, 2 łazienki z wc, pomieszczenie gospodarcze oraz garderobę, a cena wywołania w licytacji wynosi 656 094 zł.
Przedmiotem przetargu jest działka o powierzchni ok. 1078 m² w Murowanej Goślinie, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 186,5 m², w technologii tradycyjnej murowanej. Na terenie nieruchomości znajduje się także budynek garażowy o powierzchni ok. 53 m².
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1 723 m² położona w miejscowości Szczecno w gminie Daleszyce, składająca się z dwóch ogrodzonych i zagospodarowanych działek o przeznaczeniu mieszkaniowym. Na terenie znajduje się parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym z 2004 r. o pow. ok. 149 m² oraz zabudowania rekreacyjne, w tym wiaty i wędzarnia.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 182 m² na działce 645 m² w Celestynowie (powiat otwocki), z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i tarasem, wybudowany ok. 1990 r. Nieruchomość w zabudowie ogrodzonej, uzbrojona w prąd, gaz, wodę i szambo, ma cenę wywołania 605 902,67 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,4141 ha w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie), zabudowana wolnostojącym, trzykondygnacyjnym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 178 m² z piwnicą, balkonem, tarasem oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Dom z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, światłowód) ma cenę wywołania 546 622,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest wolnostojący dom jednorodzinny w Rąbieniu w województwie łódzkim, o powierzchni użytkowej ok. 137 m² (całkowitej ok. 173 m²), posadowiony na działce o powierzchni 866 m² z dostępem do dróg publicznych gruntowych. Nieruchomość z instalacjami wodociągową, kanalizacyjną (przydomowa oczyszczalnia), elektryczną i centralnego ogrzewania na ekogroszek ma cenę wywołania 661 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,13 ha położona w Turzy Śląskiej (gmina Gorzyce), zabudowana dwoma jednorodzinnymi budynkami mieszkalnymi w budowie. Działki stanowią teren inwestycyjny z rozpoczętą zabudową mieszkaniową, ujawniony w księdze wieczystej prowadzonej przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 941 m² w miejscowości Tur (woj. kujawsko-pomorskie), zabudowana parterowym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 140 m² oraz dużym garażem ok. 91 m² w trakcie prac wykończeniowych. Nieruchomość z mediami (prąd, woda, kanalizacja do osadnika, CO z kotła na paliwo stałe) ma cenę wywołania 594 750 zł.
Przedmiotem postępowania jest wolnostojący, jednorodzinny dom mieszkalny w Ostrowi Mazowieckiej, posadowiony na działce i wybudowany w tradycyjnej technologii murowanej. Budynek jest piętrowy, z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem, co zapewnia dodatkową przestrzeń gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1319 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 163 m², położona w rejonie Poznania. Budynek składa się z parteru (salon, kuchnia, pokój, łazienka, garaż) oraz poddasza użytkowego (3 pokoje, kuchnia, łazienka) i wyposażony jest w instalacje wodną, kanalizacyjną (szambo), elektryczną oraz kominek z rozprowadzeniem ciepła.