Wróć do listy

Białystok, Dojlidy

656 094 zł
6 627 zł/m2
Dom 99,00 m2 Licytacja komornicza Wadium do 21-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 656 094 zł
Miasto Białystok
Powierzchnia 99,00 m2
Województwo podlaskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 98 414 zł
Numer oferty 514135X1204104173
Termin wpłaty wadium 21-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest dom w zabudowie bliźniaczej z 2006 r. o pow. zabudowy 99 m² z garażem w bryle budynku, położony w Białymstoku w dzielnicy Dojlidy, na działce o pow. 0,0208 ha, z udziałem w drodze dojazdowej. Nieruchomość obejmuje salon, kuchnię, 4 pokoje, 2 łazienki z wc, pomieszczenie gospodarcze oraz garderobę, a cena wywołania w licytacji wynosi 656 094 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny