Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2,48 ha, położona w gminie Prusice, w miejscowości Krościna Mała, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Teren stanowi zieleń nieurządzoną, objęty miejscowym planem jako obszar aktywności gospodarczej z przeznaczeniem pod zabudowę produkcyjną i usługową.
Przedmiotem postępowania jest kompleks nieruchomości przemysłowych o łącznej powierzchni ok. 1,85 ha, obejmujący działki zabudowane budynkiem produkcyjno-magazynowym oraz wiatą. W skład wchodzi również część niezabudowana, stanowiąca teren o potencjale inwestycyjnym.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni ok. 1,03 ha, położona we Wrocławiu w rejonie Muchoboru Wielkiego. Działka zlokalizowana jest w obrębie terenów o rozwijającej się infrastrukturze, z dobrym dojazdem do głównych arterii miasta.
Dom jednorodzinny po gruntownej przebudowie, położony w miejscowości w gminie Czarny Bór (powiat wałbrzyski), z rozbudowanym układem pomieszczeń: na parterze m.in. 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, pokój letni i liczne pomieszczenia gospodarcze, a na poddaszu kilka pokoi, aneks kuchenny, łazienki i garderoby. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o regularnym, wydłużonym kształcie, z przyłączami elektrycznym, wodociągowym i kanalizacyjnym do szamba, oferowana w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana, ogrodzona działka usługowa o powierzchni 884 m², położona w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy usługowej (3U) i posiada urządzoną księgę wieczystą.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana, ogrodzona działka usługowa o powierzchni 864 m², położona w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy usługowej (3U) i posiada urządzoną księgę wieczystą.
Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 0,60 ha wraz z prawem własności budynku, położonych w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość ma charakter inwestycyjny, a użytkowanie wieczyste ustanowione jest do 2091 roku.
Przedmiotem postępowania jest udział 5/10 w nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,1258 ha z budynkiem stanowiącym odrębną nieruchomość, położonej we Wrocławiu. Działka znajduje się w użytkowaniu wieczystym do 04.03.2065 r. i ujawniona jest w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 648 000 zł, przy wartości oszacowania 972 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 2000 m², położona w południowej części zabudowy wsi Brzoza, w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej oraz pól uprawnych. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz drogi gruntowej gminnej.
Przedmiotem postępowania jest prawo własności działki o powierzchni ok. 0,70 ha, zabudowanej dwoma obiektami dawnego szpitala miejskiego, położonej w mieście średniej wielkości. Budynki są w stanie ruiny, wymagają kapitalnego remontu i są wpisane do rejestru zabytków, co determinuje sposób ich dalszej adaptacji.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,88 ha, położona we Wrocławiu w obrębie Muchobór Wielki. Działka stanowi teren inwestycyjny o dużym potencjale zagospodarowania, oferowany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,41 ha, położona w południowo-zachodniej części Mokronosu Górnego w gminie Kąty Wrocławskie, z udziałem w drogach dojazdowych i dostępem do mediów w sąsiedniej ulicy. Teren ma kształt zbliżony do litery T, jest użytkowany rolniczo i objęty miejscowym planem zagospodarowania jako grunty orne z dopuszczeniem zabudowy siedliskowej.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym położona w miejscowości Chałupki, na działce o powierzchni ok. 0,38 ha z dojazdem drogą publiczną. Teren jest ogrodzony, z utwardzonym placem manewrowym, metalową bramą wjazdową oraz żelbetową rampą przylegającą do budynku.