Przetargi działki, Konstantynów łódzki

Nieruchomość

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1331 ha
274 000 zł
206 zł/m2
Nieruchomość

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1332 ha
274 000 zł
206 zł/m2
Nieruchomość

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2176 ha
217 500 zł
100 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
217 500 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2333 ha
211 253 zł
91 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0979 ha
271 900 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0853 ha
236 900 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0979 ha
271 900 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0853 ha
236 900 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0979 ha
271 900 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0788 ha
218 800 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0853 ha
236 900 zł
278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.306 ha
282 000 zł
92 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.306 ha
245 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.327 ha
262 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.327 ha
262 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Działka Zakończona
Pow.: 0.327 ha
262 000 zł
80 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.