Na przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa położona w Oleśnicy, oznaczona jako działka nr 19/12. Jest to III przetarg ustny nieograniczony organizowany przez gminę miejską, z obowiązkiem wpłaty wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu położona w Bolesławcu, stanowiąca własność gminy miejskiej. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez miasto.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu w Bolesławcu, stanowiąca własność gminy miejskiej. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez miasto, z obowiązkiem wniesienia wadium przed terminem licytacji.
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0924 ha położona jest w Jeleniej Górze, w rejonie Sobieszowa. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze IV przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 210 000 zł netto.
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,0900 ha położona jest w Sobótce (obręb Górka), w rejonie ulicy Zamkowej, w gminie Sobótka, powiat wrocławski. Nieruchomość przeznaczona jest w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniowo-usługową i stanowi przedmiot II przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,0951 ha położona jest w Sobótce, w obrębie Górka, w rejonie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość przeznaczona jest w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniowo-usługową i będzie przedmiotem II przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 0,0951 ha położona jest w Sobótce, w obrębie Górka, w rejonie ulicy o charakterze mieszkaniowym. Nieruchomość przeznaczona jest w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniowo-usługową i będzie przedmiotem II przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!