Przetargi działki, Kwieki

Nieruchomość

Kwieki, pomorskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.1 ha
50 000 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Kwieki, pomorskie

Działka 30-10-2026
Pow.: 0.102 ha
50 000 zł
49 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Kwieki, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1 ha
50 000 zł
50 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kwieki, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.102 ha
50 000 zł
49 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.