Przetargi działki, Pękanino
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,4896 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 96 323 zł, a przetarg zaplanowano na 11.08.2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o powierzchni 0,4052 ha o przeznaczeniu wielofunkcyjnym, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 83 247 zł, a przetarg zaplanowano na 11.08.2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,3771 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 76 914 zł, a przetarg zaplanowano na 11.08.2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,4202 ha, położoną w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 83 247 zł, a przetarg zaplanowano na 2 lipca 2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni ok. 0,49 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość z zasobu Skarbu Państwa ma cenę wywoławczą 96 323 zł, a przetarg zaplanowano na 2 lipca 2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Pękanino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,3771 ha, położona w miejscowości Pękanino w gminie Białogard (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 76 914 zł, a przetarg zaplanowano na 2 lipca 2026 r.
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Pękanino, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie