Przetargi działki, Stary wielisław

Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.1138 ha
78 000 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.1083 ha
75 000 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1147 ha
80 000 zł
70 zł/m2
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1157 ha
81 000 zł
70 zł/m2
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.1164 ha
84 000 zł
72 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.1177 ha
85 000 zł
72 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1083 ha
86 000 zł
79 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1083 ha
86 000 zł
79 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1357 ha
75 000 zł
55 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1083 ha
86 000 zł
79 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1357 ha
75 000 zł
55 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1083 ha
86 000 zł
79 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
53 726 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
53 726 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
53 730 zł
32 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6079 ha
51 000 zł
8 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.