Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,15 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,13 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,13 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie. Teren ma kształt wydłużony, dojazd drogą gruntową i zgodnie z planem miejscowym przeznaczony jest pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,13 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem utwardzoną drogą asfaltową. Teren oznaczony jest w miejscowym planie jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,26 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren przeznaczony jest w miejscowym planie pod uprawy polowe i ogrodnicze oraz częściowo pod zalesienie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,15 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową i przeznaczeniem pod uprawy polowe oraz ogrodnicze. Teren ma wydłużony, nieregularny kształt i zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego stanowi rolniczą przestrzeń produkcyjną.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,18 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,18 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, przeznaczona w planie miejscowym pod uprawy polowe i ogrodnicze. Działka ma wydłużony, nieregularny kształt, nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, a dojazd odbywa się przez grunty sąsiednie.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,40 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą lokalną utwardzoną asfaltem. Teren stanowi rolniczą przestrzeń produkcyjną przeznaczoną pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,16 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,28 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren przeznaczony jest w miejscowym planie pod rolniczą przestrzeń produkcyjną, głównie uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,12 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,36 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem utwardzoną drogą asfaltową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,06 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren przeznaczony jest w miejscowym planie pod uprawy polowe i ogrodnicze oraz częściowo pod zalesienie.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,04 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren przeznaczony jest w miejscowym planie pod rolniczą przestrzeń produkcyjną (uprawy polowe i ogrodnicze), z dojazdem przez działki sąsiednie.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,06 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, o wydłużonym kształcie i bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej (dojazd przez działki sąsiednie). Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,18 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania jako przestrzeń rolnicza przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,08 ha, położona w miejscowości Biskupie w gminie Wysokie, z dojazdem drogą gruntową. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, przeznaczona pod uprawy polowe i ogrodnicze.
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!