Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,8740 ha, położona w miejscowości Czarna Górna, o kształcie zbliżonym do prostokąta i ze spadkiem terenu w kierunku północnym. Nieruchomość obejmuje pastwiska trwałe, las oraz grunty zadrzewione i zakrzewione, jest nieogrodzona, zadrzewiona na granicach i posiada dostęp do nieutwardzonej drogi gruntowej.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,86 ha, położona w miejscowości Czarna Górna, o kształcie zbliżonym do trapezu i spadku terenu w kierunku południowym. Nieruchomość jest nieogrodzona, nieuprawiana, częściowo zadrzewiona i zakrzewiona, z dostępem do nieutwardzonej drogi gruntowej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę PremiumPrzeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!