Przetargi działki, Bolesławiec

Nieruchomość

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.3318 ha
980 000 zł
295 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.3953 ha
890 000 zł
225 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.84 ha
536 700 zł
64 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
890 000 zł
225 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
570 000 zł
zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
980 000 zł
295 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
890 000 zł
225 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
822 000 zł
248 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
990 000 zł
250 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
822 000 zł
248 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.554 ha
513 000 zł
93 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.554 ha
570 000 zł
103 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
822 000 zł
248 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
822 000 zł
248 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
799 000 zł
202 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2262 ha
615 000 zł
272 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
913 000 zł
275 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
810 000 zł
205 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3318 ha
782 000 zł
236 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
899 000 zł
227 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3953 ha
899 000 zł
227 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
868 569 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.554 ha
550 000 zł
99 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6559 ha
545 000 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławiec, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.9903 ha
613 986 zł
62 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.