Przetargi domy

Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 168,97 m2
49 300 zł
292 zł/m2
Nieruchomość

Marklowice Dolne, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 156,00 m2
96 900 zł
621 zł/m2
Nieruchomość

Marklowice, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 50,50 m2
56 240 zł
1 114 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworzno, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 148,10 m2
10 000 zł
68 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radlin, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 170,91 m2
77 000 zł
451 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworzno, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 148,10 m2
10 000 zł
68 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, Moszczenica

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 64,00 m2
49 550 zł
774 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, Moszczenica

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 64,00 m2
49 550 zł
774 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jaworze, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 110,14 m2
50 897 zł
462 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Będzin, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 101,00 m2
65 003 zł
644 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tworków, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 125,00 m2
18 761 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Marklowice, śląskie

Dom Zakończona
Pow.: 81,82 m2
92 344 zł
1 129 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 173,30 m2
48 555 zł
280 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 173,30 m2
48 555 zł
280 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chałupki, śląskie

Dom Zakończona
Pow.: 69,21 m2
81 750 zł
1 181 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.