Przetargi nieruchomości, Sucha
Sucha, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0100 ha, położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi w województwie mazowieckim. Cena wywoławcza działki wynosi 6 500 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0400 ha, położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 3 300 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,09 ha, położona w miejscowości Sucha w powiecie białobrzeskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 5 000 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 4 200 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, opolskie
Na przetargu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,9 m², z jednym pokojem i kuchnią, położone na drugim piętrze w miejscowości Sucha w okolicach Strzelec Opolskich. Lokal sprzedawany jest na odrębną własność wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywoławcza wynosi 85 000 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Sucha, mazowieckie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha, położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 4 200 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Na przetarg nieograniczony wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,09 ha, położoną w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 5 000 zł, a przetarg zaplanowano na 17 lipca 2026 r.
Sucha, mazowieckie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest działka rolna o powierzchni 0,0100 ha położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 6 500 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Działka rolna o powierzchni 0,0400 ha położona jest w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie) i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 3 300 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Sucha, opolskie
Na przetargu oferowane jest mieszkanie spółdzielcze w miejscowości Sucha, o powierzchni 46,9 m², z jednym pokojem i kuchnią, położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal sprzedawany jest w drodze przetargu ustnego z ceną wywoławczą 85 000 zł, wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych.
Sucha, zachodniopomorskie
Sucha, kujawsko-pomorskie
Sucha, kujawsko-pomorskie
Sucha, opolskie
Sucha, opolskie
Sucha, opolskie
Sucha, opolskie
Sucha, zachodniopomorskie
Sucha, zachodniopomorskie
Sucha, łódzkie
Sucha, łódzkie
Sucha, mazowieckie
Sucha, mazowieckie
Sucha, łódzkie
Sucha, mazowieckie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie