Sucha, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości lokalowej, mieszkalnej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej z byłego inne tytuły.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 14.05.2020 r. nr KOS.WKUR.SZŚW.4240.W.37.2020.PB, w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Sucha, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X i oznaczone w ewidencji gruntów jako udział 5390/41747 w częściach wspólnych budynku i gruntu „lokal 2”, znajdująca się na działce nr 29/7 z obrębu Sucha o powierzchni ogólnej 0,2583 ha oraz udział 1/12 w prawie własności
w działce nr 29/8 o powierzchni ogólnej 0,1213 ha, okręg podatkowy III.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości (działka nr 29/7)
wynosi: 0,2583 ha, w tym użytki rolne: 0,2583 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty pod rowami: 0,0186 ha, (w tym kl: W-RIVb-0,0186 ha)
- lasy: 0,0290 ha, (w tym kl: LsIV-0,0290 ha)
- inne tereny zabudowane: 0,2107 ha, (w tym kl: Br-RIVb-0,2107 ha)
oraz budynki i budowle:
- lokal nr 2 w budynku pałacu o nr inwet. 110/000082
Ogólna powierzchnia działki 29/8 wynosi: 0,1213 ha, z czego:
- grunty orne: 0,1213 ha, (w tym kl: RIVb-0,1213 ha)
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 37 340,00 zł. Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży (słownie: trzydzieści siedem tysięcy trzysta czterdzieści 00/100 złotych).
Minimalne postąpienie: 500,00 zł (słownie: pięćset 00/100 złotych).
Wadium wynosi: 7 460,00 zł (słownie: siedem tysięcy czterysta sześćdziesiąt 00/100 złotych).
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 24.06.2020 r. o godzinie 10:30 w siedzibie SZ KOWR w Świdwinie, ul. Kołobrzeska 36, 78-300 Świdwin lub może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie 7 460,00 zł na rachunek bankowy
Oddziału Terenowego w Koszalinie w Banku Gospodarstwa Krajowego nr konta 10 1130 1176 0022
2115 1620 0002 Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca
2020 r. wadium może być wnoszone wyłącznie w formie bezgotówkowej z wyprzedzeniem tak, aby środki
pieniężne znalazły się na koncie organizatora najpóźniej 4 dni przed organizowanym przetargiem, tj. w dniu
18.06.2020 r. pod rygorem uznania przez organizatora przetargu, że warunek wpłaty wadium nie został
spełniony.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie