Sucha, zachodniopomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego
w miejscowości Sucha 15/1a
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1a położony na parterze budynku mieszkalnego parterowego w miejscowości Sucha 15 o powierzchni użytkowej 34,17 m² składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie w wielkości 3879/10000 części na działce ewidencyjnej nr 30/3
o powierzchni ogólnej 0,0720 ha, dla której Sąd Rejonowy w Szczecinku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW – XXXX/XXXXXXXX/X.
Teren na którym znajduje się sprzedawany lokal mieszkalny nie posiada obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Grzmiąca teren ten oznaczony jest symbolem „MU” - tereny wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej – siedliska rolne, budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne niskiej intensywności, składy i wytwórczość, usługi podstawowe, obiekty i urządzenia obsługi mieszkańców w tym infrastruktury technicznej.
Przetarg odbędzie się w dniu 11 lutego 2025 roku (wtorek) o godz. 1200 w sali narad /pokój nr 7/ Urzędu Gminy Grzmiąca.
Cena wywoławcza lokalu mieszkalnego wraz z ułamkowym udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu w przetargu wynosi kwotę: 16.500,00 zł (słownie: szesnaście tysięcy pięćset złotych 00/100).
Postąpienie wynosi nie mniej niż 1% ceny wywoławczej tj. 200,00 zł (słownie: dwieście złotych 00/100).
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości: 1.650,00 zł (słownie: jeden tysiąc sześćset pięćdziesiąt złotych 00/100) na konto Gminy Grzmiąca do Banku Spółdzielczego w Białogardzie Filii w Grzmiącej nr konta 14 8562 0007 0036 0524 2000 0040 w taki sposób, aby na koncie gminy wpłata znalazła się najpóźniej w dniu 7 lutego 2025 roku (piątek).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie