Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 49,27 m² w Rudzie Śląskiej, położonym w budynku z lat 70. na pierwszym piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 91 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,87 m², położony w Mierzynie w budynku z lat 70., na 2. piętrze z balkonem. Cena wywołania wynosi 35 250 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na 3. piętrze bloku z 1966 r. w Komorowie (woj. mazowieckie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 88 533,33 zł.
Udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m² (plus piwnica 4,33 m²), położonym w Komorowie w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Komorowie w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł przy sumie oszacowania 33 200,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,43 m², położonym w Warszawie na osiedlu na Mokotowie, na wysokim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 78 063,33 zł.
Na przetarg wystawiono mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone na parterze w miejscowości Jezuicka Struga w okolicach Inowrocławia, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal ma wartość rynkową ok. 80 800 zł i jest przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego organizowanego przez spółdzielnię mieszkaniową.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 50,6 m², położonym na I piętrze budynku w Skwierzynie (woj. lubuskie), składającym się z 2 pokoi oraz kuchni. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 72 720 zł przy sumie oszacowania 109 080 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,74 m², położony na pierwszym piętrze budynku, składający się z holu, kuchni, łazienki i dwóch pokoi. Do lokalu przynależy komórka o powierzchni 11,02 m² oraz udział w prawie własności działki i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,69 m², położony na pierwszym piętrze budynku, składający się z holu, kuchni, łazienki oraz dwóch pokoi. Do lokalu przynależy komórka o powierzchni 8,91 m² oraz udział w prawie własności działki i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,87 m² w miejscowości Troszyn w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 60 750 zł, przy sumie oszacowania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 50,51 m², położonego na pierwszym piętrze w miejscowości Krogulna w województwie opolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z przynależną piwnicą i komórką. Lokal z indywidualnym ogrzewaniem oraz instalacjami wodno-kanalizacyjną i elektryczną ma cenę wywołania 38 533,33 zł w licytacji elektronicznej komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,4 m², położone na 2. piętrze w Bielawie, w budynku z końca XIX wieku, z kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz piwnicą, w podstawowym standardzie i z własnym ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 73 333,33 zł przy sumie oszacowania 110 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 34,92 m², położonego na trzecim piętrze bloku w Gnieźnie, składającego się z 2 pokoi oraz pomieszczeń przynależnych (m.in. piwnica). Nieruchomość znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 83 850 zł.
Kawalerka z dodatkowym pokojem o powierzchni 32,7 m² położona w Polkowicach, w bloku z lat 80., znajduje się na 9. piętrze 11‑kondygnacyjnego budynku i obejmuje pokój z aneksem kuchennym, osobny pokój, łazienkę z WC, przedpokój oraz piwnicę. Lokal stanowiący odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 84 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,23 m² położony w Ząbrowie (woj. zachodniopomorskie), na parterze niskiego, dwukondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz przynależnej piwnicy 9,61 m² i jest wyposażony w media: prąd, wodę, gaz i kanalizację. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 59 266,67 zł przy sumie oszacowania 88 900,00 zł.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość należąca do PKP S.A., położona we Wrocławiu i oferowana do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Otwarcie ofert zaplanowano na 26.05.2026 r., a składanie ofert możliwe jest do 21.05.2026 r. w siedzibie Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu.
Przedmiotem postępowania jest przetarg na sprzedaż nieruchomości należącej do spółki kolejowej, organizowany przez oddział gospodarowania nieruchomościami w Poznaniu. Oferty można składać do końca maja 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano w siedzibie organizatora przetargu w Poznaniu.
W przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,60 m² z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym 9,75 m², położony w miejscowości Herby. Nieruchomość obejmuje także udział w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m², położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w zasobach spółdzielni mieszkaniowej w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada balkon.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 48 m² w miejscowości Pietrzyków (woj. lubuskie), w budynku z ok. 1945 r., składającym się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, pomieszczenia gospodarczego oraz WC. Nieruchomość położona jest w niskim budynku jednopiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 42 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 19,7 m² w Dobropolu (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie w stanie poniżej przeciętnego standardu, wymagające odświeżenia i prac wykończeniowo‑naprawczych, ma cenę wywołania 79 125 zł.