Na sprzedaż w drodze pisemnego konkursu ofert udział 1/8 w prawie własności mieszkania o powierzchni 54,20 m², położonego w Warszawie, z przynależnym udziałem w nieruchomości wspólnej i terenach zielonych osiedla. Cena wywoławcza udziału wynosi 60 777 zł, a warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłata wadium 6 100 zł.
Na licytacji komorniczej w Koninie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², składający się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC. Nieruchomość położona jest w budynku wielorodzinnym w mieście Konin, a cena wywołania wynosi 64 687,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 63,3 m², położony w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 59 707,50 zł przy oszacowaniu na 79 610,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w mieszkaniu o powierzchni 48,17 m², położonym w bloku z lat wcześniejszych w Puławach, na drugim piętrze, złożonym z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz niewielkiego balkonu. Lokal znajduje się w budynku po termomodernizacji, wyposażonym w pełne media (m.in. CO, ciepła woda, instalacja elektryczna, domofon, RTV, wentylacja).
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 62,85 m², położonego w Stalowej Woli w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania udziału wynosi 60 587,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 60,11 m², położonym w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku z 1928 roku, na pierwszym piętrze, z trzema pokojami oraz pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, kuchnia, łazienka, WC, pomieszczenie gospodarcze). Nieruchomość z mediami (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania 37 537,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/8 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 402 m² w Tomaszowie Mazowieckim, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym z 1927 roku oraz budynkiem gospodarczym. W budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC, a cena wywołania udziału wynosi 23 333,33 zł.
Na przetargu ustnym w Jeleniej Górze oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 34,20 m², położony na trzecim piętrze kamienicy w centralnej części miasta, składający się z 3 pokoi, kuchni, 2 przedpokoi, spiżarni, wc oraz piwnicy. Nieruchomość jest wprowadzana do przetargu z ceną wywoławczą 100 000 zł, z czego część stanowi udział w gruncie.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² położony w Jastrzębiu-Zdroju, w wieżowcu z lat 70., składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, znajduje się na 9. piętrze i posiada balkon oraz komórkę lokatorską. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnym uzbrojeniem w media, stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 87 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,2 m², położonym w Białymstoku w dzielnicy Dziesięciny, w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 38 348,67 zł, przy sumie oszacowania 57 523,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym położonym w Kutnie, w budynku wielorodzinnym o pięciu kondygnacjach z pełnym podpiwniczeniem, wyposażonym m.in. w instalacje wodno-kanalizacyjną, c.o. i elektryczną. Nieruchomość stanowi obiekt o kilkudziesięcioletnim okresie eksploatacji po termomodernizacji, z ceną wywołania 31 875 zł i sumą oszacowania 42 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,7 m², położony w okolicach Oławy, w budynku z lat 50., na 2. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 70 362 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m² położony w miejscowości Dąbrówka Mała (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 24 m². Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 47 546,67 zł i oszacowaniem na 71 320,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 83 m², położone na 1. piętrze budynku we wsi Brzyczno w województwie zachodniopomorskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, kotłowni, schowka oraz przynależnych pomieszczeń piwnicznych. Lokal w stanie użytkowym znajduje się w zabudowie dawnego folwarku, a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.
Przedmiotem przetargu w trybie aukcji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 91,89 m², położony na II piętrze zabytkowego budynku w Bytomiu, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada instalacje elektryczną i wodno-kanalizacyjną, nie ma ogrzewania, a wraz z lokalem sprzedawany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Mieszkanie o powierzchni 53,19 m² położone na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w Bytomiu, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, wyposażone jest w instalacje elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, bez ogrzewania. Lokal znajduje się w budynku ujętym w gminnej ewidencji zabytków i jest przedmiotem przetargu w formie aukcji elektronicznej.
Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 69,2 m², położonym na parterze dwukondygnacyjnego budynku, składającym się z 3 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i hallu oraz z przynależną piwnicą 25,5 m². Lokal z prawem własności, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 67 275 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny w Wałbrzychu, położony w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy 11 Listopada. Mieszkanie ma formę lokalu mieszkalnego o standardowym układzie, a cena wywoławcza wynosi 76 000 zł, przy czym sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT.