Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Skarżysku-Kamiennej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 60., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja) znajduje się w budynku czteropiętrowym, a cena wywołania udziału wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,77 m², położonego w bloku w Pruszczu Gdańskim, na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu objętym miejscowym planem zagospodarowania, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania udziału wynosi 51 431,12 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na parterze budynku w miejscowości Konary na Dolnym Śląsku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie jest w stanie znacznie pogorszonym, od lat nieużytkowane, obciążone dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania, a cena wywołania wynosi 22 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony w miejscowości Skibice w dwukondygnacyjnym budynku czterolokalowym, na pierwszej kondygnacji, z 2 pokojami, jasną kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem i spiżarnią, ogrzewany etażowo z własnym kotłem węglowym. Cena wywołania w licytacji wynosi 96 000 zł, a z lokalem związany jest udział 25/100 w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 43,8 m² z piwnicą, położonym na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość wyceniono na 101 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 76 125 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Na licytacji komorniczej w Lubsku oferowany jest niewydzielony udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,72 m², położonym w budynku z lat 30., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku, jest niezamieszkane, a cena wywołania wynosi 64 875 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 25,67 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Chełmnie, w centrum miasta. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 60 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 67,4 m², położonym w Urazie w gminie Oborniki Śląskie, w budynku wielolokalowym, na pierwszym piętrze, z dwoma pokojami, kuchnią, przedpokojem i pomieszczeniem przynależnym. Cena wywołania udziału wynosi 40 833,33 zł, przy sumie oszacowania 61 250,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,67 m² w Szczytnie, położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnymi mediami (m.in. woda, kanalizacja, gaz, internet, światłowód) ma cenę wywołania 95 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,9 m², położonego w Ujeźdźcu w gminie Paczków (woj. opolskie), na parterze dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, a cena wywołania udziału wynosi 8 833,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,3 m² położony w Nowej Rudzie, na trzeciej kondygnacji kamienicy z ok. 1800 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca pełną własność z udziałem w częściach wspólnych budynku przeznaczona jest do sprzedaży w drodze elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 80 000 zł.