Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-50%

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 22-06-2026
389 250 zł
10 158 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 30-06-2026
486 600 zł
10 510 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie 16-06-2026
384 930 zł
7 699 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 24-06-2026
425 250 zł
12 926 zł/m2
Nieruchomość

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Dom 30-06-2026
492 000 zł
492 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%

Warszawa, Bielany

Mieszkanie 22-06-2026
390 075 zł
10 699 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 23-06-2026
348 975 zł
7 057 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Tychy, śląskie

Mieszkanie 18-08-2026
363 000 zł
7 090 zł/m2
Nieruchomość
-2%

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Mieszkanie 26-05-2026
401 800 zł
7 112 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie 15-06-2026
348 750 zł
9 426 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie 10-06-2026
331 082 zł
10 033 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
470 000 zł
5 731 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Wieruszów, łódzkie

Mieszkanie 23-05-2026
340 875 zł
6 120 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Trzebnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-06-2026
300 000 zł
6 948 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Białystok, Bema

Mieszkanie 05-06-2026
312 100 zł
8 046 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 22-06-2026
472 875 zł
6 102 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie 16-06-2026
447 000 zł
6 749 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 15-06-2026
363 750 zł
10 605 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 03-06-2026
350 000 zł
4 539 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 26-05-2026
372 800 zł
5 917 zł/m2
Nieruchomość
-2%

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie 28-05-2026
356 200 zł
6 531 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 11-06-2026
365 250 zł
7 821 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie 22-06-2026
497 250 zł
10 121 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie 25-05-2026
305 250 zł
6 307 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 22-06-2026
391 170 zł
9 204 zł/m2
Ustaw alert