Kawalerka o powierzchni 17,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 21,4 m²) położona jest na 2. piętrze bloku z 1968 roku na Bielanach w Warszawie i składa się z pokoju, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 94 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,23 m² położony w Policach, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość wyceniono na 596 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 447 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,77 m², położonego w bloku w Pruszczu Gdańskim, na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu objętym miejscowym planem zagospodarowania, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania udziału wynosi 51 431,12 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Kielcach o powierzchni 36,60 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 199 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,61 m² położony w miejscowości Wołowiec koło Golczewa (woj. zachodniopomorskie), na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, ogrzewane jest piecem na paliwo stałe, posiada niski standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 45 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na parterze budynku w miejscowości Konary na Dolnym Śląsku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie jest w stanie znacznie pogorszonym, od lat nieużytkowane, obciążone dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania, a cena wywołania wynosi 22 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony w miejscowości Skibice w dwukondygnacyjnym budynku czterolokalowym, na pierwszej kondygnacji, z 2 pokojami, jasną kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem i spiżarnią, ogrzewany etażowo z własnym kotłem węglowym. Cena wywołania w licytacji wynosi 96 000 zł, a z lokalem związany jest udział 25/100 w nieruchomości wspólnej.
Mieszkanie o powierzchni ok. 60,8 m² położone w Konstantynowie Łódzkim, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, znajduje się na parterze budynku. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej elektronicznej, a cena wywołania wynosi 291 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 43,8 m² z piwnicą, położonym na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość wyceniono na 101 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 76 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 51 m², położonego w Opolu, na wysokim piętrze bloku, składającego się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal został oszacowany na 409 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 307 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 71,9 m² z balkonem, położony w Łodzi w budynku z 1993 r. Cena wywołania wynosi 408 000 zł, a mieszkanie obejmuje kuchnię, łazienkę, osobne WC i przedpokój, z prawem własności oraz udziałem w częściach wspólnych nieruchomości.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 41 m², położone na 4. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal jest w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a cena wywołania wynosi 118 500 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,55 m² w Łodzi, położonym w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 34,30 m² (z piwnicą łącznie 37,42 m²), położony na siódmym piętrze budynku w Warszawie na Pradze-Południe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 363 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone w Bytomiu w budynku z lat 60., znajduje się na 5. piętrze bloku z balkonem i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal stanowiący odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 175 650 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m² położone w Kątach Wrocławskich, na 3. piętrze niskiego bloku z lat 70., składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz piwnicy; lokal wymaga odświeżenia lub remontu, szczególnie w łazience i części podłóg. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 280 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m² z balkonem, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym, dwupiętrowym budynku z lat 50., z przynależną piwnicą ok. 13 m². Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 225 000 zł, a cena wywołania wynosi 168 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,30 m² w Świdniku, położone na 3. piętrze bloku z 1979 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie, ma cenę wywołania 249 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Bardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,3 m², położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1890 r., składający się z pokoju, kuchni, WC oraz pomieszczeń przynależnych (w tym piwnicy). Mieszkanie jest niezamieszkane, bez lokatorów, a cena wywołania wynosi 94 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 53,88 m² z piwnicą (łącznie ok. 61 m²), położony na 2. piętrze niskiego budynku w Zabrzu. Mieszkanie z kuchnią, łazienką z WC i dostępem do mediów ma cenę wywołania 208 500 zł.
Na licytację komorniczą wystawiona jest nieruchomość gruntowa w Radomsku w województwie łódzkim, obejmująca działkę o powierzchni 817 m² z budynkiem mieszkalnym o zabudowie 124 m² oraz budynkiem garażowym 23 m². Cena wywołania wynosi 338 333,33 zł przy sumie oszacowania 507 500,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,0895 ha w Częstochowie, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi (ok. 90 m² i 34 m²) oraz zabudową gospodarczą, położona w strefie terenów mieszkaniowych. Cena wywołania wynosi 157 762,50 zł, a dojazd do posesji zapewnia droga wojewódzka.