Przedmiotem postępowania jest kompleks nieruchomości o łącznej powierzchni 1,54 ha położony w miejscowości Wola Dalsza, obejmujący dwie strefy: mieszkalną i niemieszkalną. Na terenie znajdują się dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, liczne budynki biurowe, magazynowe i przemysłowe oraz niezabudowany teren zielony, przy czym całość stanowi funkcjonalnie powiązany zespół i nie ma możliwości sprzedaży pojedynczych działek osobno.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,24 ha, częściowo zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 86 m² oraz dwoma murowanymi budynkami gospodarczo-garażowymi. Pozostała, niezabudowana część działki ma charakter rolniczy i jest aktualnie wykorzystywana rolniczo.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rogów koło Końskich (woj. świętokrzyskie), o powierzchni ok. 75 m², z 3 pokojami, aneksem kuchennym, 2 łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym i ogródkiem, położony na 1. i 2. kondygnacji budynku z 2020 r. Nieruchomość w dobrym standardzie, z mediami (woda, gaz, kanalizacja, siła), ma prawo do miejsca postojowego pod wiatą, a cena wywołania w licytacji wynosi 366 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Mikołowie o powierzchni ok. 190 m², położony na zagospodarowanej działce ok. 923 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów rolnych i leśnych. Budynek z 2006 roku ma 4 pokoje oraz pełne media, a cena wywołania wynosi 719 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 98,40 m², położone na II piętrze kamienicy w Pszczynie, w okolicy centrum miasta, w budynku po termomodernizacji i z nową elewacją. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, WC, spiżarni i przedpokoju, posiada balkon oraz dwie piwnice o łącznej powierzchni 11,90 m², a jego standard obejmuje drewniane okna skrzynkowe i drzwi wewnętrzne.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego jest kompleks nieruchomości przemysłowo‑inwestycyjnych o łącznej powierzchni ok. 5,4 ha, położony w Gdańsku, obejmujący kilka działek z prawem użytkowania wieczystego oraz zabudowaniami. Nieruchomość wystawiona jest z ceną wywoławczą *** zł netto.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o pow. ok. 975 m² w Torzymiu, zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość o przeznaczeniu mieszkaniowym ma regularny, prostokątny kształt i płaską konfigurację terenu z lekkim spadkiem.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 47,71 m² w Jastrzębiu-Zdroju, w bloku z lat 80., położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 158 475 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 164,7 m², położone na 1. piętrze kamienicy w Jeleniej Górze, składające się z 4 pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 3 piwnic, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Lokal w prawie własności wyceniono na 470 530 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 352 897,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Chełmie Śląskim wystawiona jest nieruchomość gruntowa stanowiąca jednorodną całość, zabudowana parterowym domem mieszkalnym z użytkowym poddaszem, budynkami gospodarczymi, dobudówką oraz garażem o łącznej powierzchni użytkowej ok. 260 m². Cena wywołania wynosi 242 916,67 zł, przy sumie oszacowania 364 375,00 zł, a część działek pozostaje niezabudowana.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona w miejscowości Rudna Wielka w gminie Świlcza, w powiecie rzeszowskim (woj. podkarpackie). Działka posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 14 613 m², położonego w Świnoujściu w rejonie ulicy Steyera. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych i będzie sprzedawana w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1384 m² zabudowana dużym, murowanym domem jednorodzinnym na Targówku w Warszawie, o powierzchni użytkowej ok. 472 m². Budynek w zabudowie parter + piętro obejmuje m.in. dwustanowiskowy garaż, część gospodarczo-techniczno-magazynową, salon, dwie kuchnie, jadalnię, liczne pokoje oraz kilka łazienek z WC.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki rolne położone w miejscowości Studnisko w gminie Józefów nad Wisłą (powiat opolski, woj. lubelskie), o łącznej powierzchni ok. 1,34 ha, o regularnych kształtach i dostępie do drogi publicznej. Teren objęty jest MPZP jako zabudowa zagrodowa, grunty rolne i do zalesienia, z dostępem do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i telekomunikacyjnej, obecnie użytkowany jako grunty rolne, sad i tereny przydomowe.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,25 m² z piwnicą, położonym w Ożarowie Mazowieckim na osiedlu bloków spółdzielczych. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, posiada balkon, a cena wywołania udziału wynosi 215 967,33 zł.
Przedmiotem drugiego pisemnego, nieograniczonego przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Brudzewek. Działka ma charakter gruntu inwestycyjnego/rolnego (szczegóły w dokumentacji przetargowej) i jest oferowana do nabycia w trybie przetargu, a nie sprzedaży bezpośredniej.
Na sprzedaż w drodze II przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Mutowie, w gminie Szamotuły, zlokalizowana na terenie aktywizacji gospodarczej. Działka uzbrojona jest w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz) i wolna od obciążeń, co czyni ją atrakcyjną pod inwestycje komercyjne.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,09 m², położonego w Warszawie na Mokotowie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 475 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 356 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 992 m², położona w miejscowości Kwilno w gminie Zgierz (woj. łódzkie). Wartość szacunkowa działki wynosi 118 200 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 88 650 zł.
Na licytację wystawiony jest ¼ udziału w działce o powierzchni 0,0455 ha, zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym, położonej w miejscowości Przatów Dolny w gminie Szadek (woj. łódzkie). Nieruchomość ma kształt prostokąta, jest zagospodarowana zielenią, a wartość szacunkowa udziału wynosi 57 000 zł, przy cenie wywołania 42 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m², położony w Ząbkach w powiecie wołomińskim, na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego, z uregulowanym stanem prawnym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 638 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 478 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal niemieszkalny o powierzchni 1087,85 m², położony w budynku administracyjno‑biurowym w Gorlicach. Z lokalem związany jest wysoki udział w nieruchomości wspólnej, obejmującej prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części wspólne budynku i urządzenia.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest wolnostojący, parterowy dom murowany o powierzchni zabudowy ok. 68 m², położony na działce ok. 780 m², z 5 pokojami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, kuchnią, łazienką i piwnicą. Nieruchomość z lat 60. w województwie lubelskim ma cenę wywołania 205 194,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni ok. 3,26 ha, położona w miejscowości Wola Błędowska w gminie Pomiechówek (powiat nowodworski). Wartość szacunkowa działki wynosi *** zł, a cena wywołania ustalona została na 757 647,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2609 ha, położona w miejscowości Samotnik w gminie Zgierz. Wartość szacunkowa działki wynosi 751 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 563 250 zł.